Oceny Subaru Leone III Hatchback

Subaru Leone III Hatchback - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Subaru Leone III Hatchback

[email protected] Lukasz
Subaru Leone III
Uwazam go za jedno z najlepiej dopracowanych klasycznych coupe. Jest bardzo wygodne, wspaniale na dalekie trasy.Bardzo pewny samochod. Naped na cztery kola to kolejna zaleta tego auta (mieszkam w nieco górzystym terenie gdzie zima jest naprawde przechlapanie ale jak narazie nigdy nie odsniezalem podjazdu; jak sniegu bylo za duzo to przedni spoiler odgrywal role pluga snieznego:))) ludzie nie byli w stanie uwiezyc w to co widzieli (ten...
~Cris
Subaru Leone III
Znajdzcie tylko dobry egzeplarz (tzn. z rzeczywistym przebiegiem i bez żadnych przygód w swojej histirii) a bedzie Wam dobrze służył. Nie zapominajcie tylko o serwisie, wymieniajscie olej, paski itp. rzeczy na czas to bedziecie mieli wiernego kompana na długie lata.
~Marian [email protected]
Hatchback 1.8 4WD 90KM 66kW
Subaru Leone III
Subaru to choroba i dotego nieuleczalna. Jelsi zycie mnie zmusi to oczywioscie porzuce marke i przesiade sie do jakiegos toczydelka ale szczerze mowiac nie bardzo bym chcial. Po prostu Subaru na zawsze...
Subaru Leone III
Moje Subaru rządzi na każdej drodze. Najlepsze jest zawieszenie bo sam bada po czym jade ile albo amortyzatory twardnieja albo sa mięciutkie. Oprócz tego moge guzikiem moge zwiekszyc przeswit o 35 mm :) Po prostu bomba. Skrzynia rewelacja. Kosmiczna Landara:)
~Sendi
Hatchback 1.6 74KM 54kW
Subaru Leone III
Nie jest to najnowsza konstrukcja, ale sprawuje się idealnie. Koszty eksploatacji na zaskakująco niskim poziomie. Nie można porównywać np. z Legacy bo to zupełnie inna "liga". Szeroki dostęp do nowych (niefirmowych) części. Wysokie i mocne zawieszenie idealnie spisuje się na polskich wyboistych drogach.
~Grypol
Hatchback 1.8 4WD 100KM 74kW
Subaru Leone III
Jazda Subaru Leone zaraziła mnie i moją żone.teraz po paru latach innych aut wyskrobaliśmy się na Forestera
Hatchback 1.8 4WD 120KM 88kW
Subaru Leone III
Wszechstronnosć terenowa imponująca.Nawet jak będę miał nowe subaru tego nie sprzedam!
Hatchback 1.8 4WD 90KM 66kW
Subaru Leone III
Jak dla mnie RAKIETA!!!!!!! Fura na dalekie i bliskie podroze. Nie jeden juz sie oszukal na mnie na swiatlach bo moje leone ma charakter hiszpanski(troszke narywisty jest ;-) )
Hatchback 1.8 4WD 120KM 88kW
Subaru Leone III
polecam auto jak nic. kultowe niczym cyfrak olympus c-2100. takich już nie robią a szkoda.
Hatchback 1.6 74KM 54kW
Subaru Leone III
samochód wręcz nudny. nic sie nie dzieje można się obudzić i jechać na księżyc - na pewno dojedzie i wróci