Ocena kierowcy - Subaru Levorg Kombi

Staszek, 7 lat temu
Silnik 1.6 GT 170KM 125kW
Rok produkcji 2015
Subaru Levorg Kombi 1.6 GT 170KM 125kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Świetne auto choć drogie i w zakupie i w utrzymaniu. Nadaje sie spokojnie dla 5-osobowej rodziny
Jak dla mnie super. Trudno napisać coś negatywnego po przejechaniu 18.000 km autem made on japan
Nie jeździłem nigdy automatem ale wystarczyły trzy dni żeby sie zakochać. Opcja sport idealna do wyprzedzania. Manetki do zamiany biegów przyckierownicy - zupełnie bezużyteczne, wcale z nich nie korzystam
Zima przede mną wiec napisze pewnie po niej więcej. Świadomość ze jest to 4x4 na razie bezcenna. Ostrzejsze zakręty można robić średnio 20km/h szybciej niż autem z napędem na jedna oś.
Kamera cofania - fatalny wynalazek. Niegdyś nie można jej ufać zwłaszcza jeśli chodzi o boki auta. Niestety nie ma czujników co fania - to największa wada jaka znalazłem w tym aucie.
Perfekcyjna z jednym ale. Podglaszanie radia i zmiana programów jest pod jednym przyciskiem pracującym w czterech kierunkach. Czasami zamiast podglosnic - zmieniam stacje. Stacje w radio raz mi sie same zresetowały i musiałem jeszcze raz programować radio. Panel dotykowy nie działa w rękawiczkach.
Bardzo szybko sie nagrzewa, ogrzewanie foteli - super. Nie parują szyby, praktycznie nie ma potrzeby korzystania z nawiewów
Perfekcja to mało powiedziane. Latem pakując sie z cała rodzina na urlop - 2os dorosłe i 3 dzieci już zamontowałem belki pod dachowy bagażnik kiedy okazało sie ze spokojnie spakowaliśmy sie do samego bagażnika co nie udawało sie nam w toyocie avensis. Nie rozumiem tego ale tak jest. Miejsca z tylu zdecydowanie więcej niż w avensisie.
Wywieszenie w subaru to absurd. Niestety w levorg jest bardzo dobre i niewiele słychać silnik choć bardzo bym chciał żeby było inaczej :)
Spalanie poniżej 10l/100 w mieście jest nieosiągalne. Chyba ze ktoś sie toczy a nie jedzie. Ja notuje 11-11,5 i nie jestem drogowym szaleńcem. Na autostradzie można spróbować zejść do 9l/100 km
Subaru nie jest tanie. I w zakupie i w utrzymaniu.
Brak
Brak