Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Subaru Levorg Kombi

Lata produkcji: 2015 - teraz
Segment: Klasa średnia

Sportowe kombi pozycjonowane na pograniczu klasy kompaktowej i średniej (pomiędzy segmentami C i D), produkowane od 2015 roku. W ofercie Subaru Levorg wypełnia miejsce między modelami Impreza i Legacy (oraz większym i bardziej terenowym Outbackiem); prezentowany jest również jako następca wersji kombi obu modeli. Sam producent określa Levorg jako sports tourer (czyli właśnie „sportowe kombi”). Zbudowano go na płycie podłogowej Imprezy. Nazwa samochodu powstała ze złożenia trzech słów: „Legacy” (dziedzictwo), Revolution (rewolucja) oraz Touring (podróżowanie).

Powagosław

Nowe kombi Subaru jest jak dobry szwajcarski scyzoryk – oszczędne w formie (ale w granicach rozsądku), za to bardzo uniwersalne i dość efektowne na swój własny, unikalny sposób.

~Powagosław
Luzacjusz

Może to wina pana Skawińskiego, ale stosunek do aut kombi zawsze miałem mniej więcej taki, jak do rodzimego zespołu o tej samej nazwie. Czyli negatywny i sceptyczny. Grupa Kombi raczej niczym mnie nigdy pozytywnie nie zaskoczy. Co innego kombi Subaru – zaskakująco ładny ten harpagan.

~Luzacjusz

Subaru Levorg – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Oceny Subaru Levorg

Ogólna ocena
4,31
Średnia dla segmentu 4,19
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK(69%) NIE(31%)
ZALETY + Układ jezdny + Widoczność + Całokształt
WADY - Wyciszenie - Koszty utrzymania - Karoseria

Dane techniczne Subaru Levorg Kombi

Moc silników 170 KM
Pojemność silników 1,6 l
Prędkość maksymalna 210 km/h
Przyspieszenie 0-100 8,9 s

Publikacje o Subaru Levorg

Newsy o Subaru Levorg

Subaru Levorg