Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Subaru Levorg Kombi

Lata produkcji: 2015 - teraz
Segment: Klasa średnia
Subaru Levorg to produkowane od roku 2015 sportowe kombi pozycjonowane na granicy klas kompaktowej i średniej (pomiędzy segmentami C i D). W katalogu japońskiego producenta Subaru Levorg zapełnia lukę pomiędzy modelami Impreza oraz Legacy (a także większym i bardziej terenowym modelem Outback). Przedstawiany jest także jako następca wariantów kombi obu tych modeli. Samo Subaru definiuje Levorga jako „sports tourer”, czyli właśnie jako „sportowe kombi”. Levorg powstał na platformie podłogowej modelu Impreza. Nazwa auta stanowi zespolenie trzech wyrazów: „Legacy” („dziedzictwo”), „Revolution” („rewolucja”) i „Touring” („podróżowanie”).
Powagosław

Nowe kombi Subaru jest jak dobry szwajcarski scyzoryk – oszczędne w formie (ale w granicach rozsądku), za to bardzo uniwersalne i dość efektowne na swój własny, unikalny sposób.

~Powagosław
Luzacjusz

Może to wina pana Skawińskiego, ale stosunek do aut kombi zawsze miałem mniej więcej taki, jak do rodzimego zespołu o tej samej nazwie. Czyli negatywny i sceptyczny. Grupa Kombi raczej niczym mnie nigdy pozytywnie nie zaskoczy. Co innego kombi Subaru – zaskakująco ładny ten harpagan.

~Luzacjusz

Subaru Levorg – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Dane techniczne Subaru Levorg Kombi

Moc silników 170 KM
Pojemność silników 1,6 l
Prędkość maksymalna 210 km/h
Przyspieszenie 0-100 8,9 s

Publikacje o Subaru Levorg

Newsy o Subaru Levorg

Subaru Levorg