Ocena kierowcy - Subaru Outback V Crossover

WRX, 5 lat temu
Silnik 2.5i 175KM 129kW
Rok produkcji 2015
Subaru Outback V Crossover 2.5i 175KM 129kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Najlepsze 4x4 jakim jeździłem. Quattro, 4matic moga się schować
Samochód spełnił moje oczekiwania, biorąc pod uwagę cenę Outbacka, konkurencja może się schować. Za 170 tys zł mamy bardzo przestronny, rodzinny, bezpieczny samochód z bardzo dobrym napędem 4x4. Samochód nie jest demonem prędkości, wynika to z przemyślanej polityki Subaru. Silnik 2.5 bez turbiny jest niezniszczalny, moc 175 km wystarcza w tym samochodzie, brak dodatkowych koni uzupełnia rewelacyjny napęd 4x4. Jest to samochód dla osób, które ponad przyspieszeniem do 100 cenią sobie prostotę i niezawodność. Jeżdżę nim od 2015 roku, nie miałem żadnej usterki, mam wrażenie że ten samochód jest nie do zajeżdżenia. Ten samochód kocha oblodzone, zaśnieżone drogi.
175km nie jest to dużo jak na gabaryty samochodu ale za to mamy pod maską bezawaryjny 2.5, takich silników już nie ma, za długo wytrzymywały dlatego konkurencja montuje 1.5 lub 2.0 turbo które sypia się przy przebiegach od 150 tys km
Automat - puki co bez problemow
To najlepsze 4x4 jakim jeździłem. Samochód testowałem na pustyni koło Olkusza, nie ma opcji żeby się zakopał. Co roku czekam na zimę i zasypane drogi, czym więcej śniegu tym lepiej, ten samochód świetnie spisuje się w trudnych warunkach. Napęd 4x4 i prowadzenie Subaru na zawsze zmieniło moje oczekiwania od samochodu.
Za krótko mam ten samochód aby coś stwierdzić.
Szyby o dużej powierzchni, trochę wyższa pozycja za kierownicą daje dobrą widoczność.
Wszystko jest proste, łatwe w obsłudze.
Działa idelanie
W środku jest na prawdę duzo miejsca, idealne auto dla 4 osób.
Powyżej 160 zaczyna szumieć
Spalanie 9/100 + brak usterek, jest dobrze
Od pół roku szukam nowego auta z uwagi na koniec leasingu, do 200 tys nie ma nic tak dobrego i niezawodnego jak Outback. Mamy auta flotowe z psełdo napędem 4x4 które nie dojeżdżają do 200tys bez poważnej awarii silnika
Brak usterek
Brak