Ocena kierowcy - Subaru SVX

isterm@wp.pl, 20 lat temu
Silnik 3.3 i 24V 4WD 220KM 162kW
Rok produkcji 1997
Subaru SVX 3.3 i 24V 4WD 220KM 162kW 1994-1997 - Oceń swoje auto
Super bezpieczny (4x4, masywna konstrukcja, moc).Mało ekonomiczny (naped 4x4+masa=coś za coś).Bezawaryjny. Opowiadania o wadliwych skrzyniach sprowadzają sie do instrukcji jak prawidłowo używać aut.skrzynie biegów.To jest mój drugi SVX i skrzynie były i są o.k.
duży zapas mocy we wszystkich zakresach, flegmatyczny od 0-60km
przy normalnej eksploatacji bez zastrzerzeń.W wypadku niepoprawnej zabawy manualnej (typu tiptronik) istnieje możliwe uszkodzeń.Trzeba się jednak bardzo starać.Miałem 2 SVX i nic się nie działo.Nie wiem skąd ta opinia o słabych skrzyniach.Automatyczna skrzynia nie służy do mieszania biegami - stąd problemy u pseudo-sportowców-niech sobie kuią Imprezę i tam w manualu mieszają.SVX - to przede wszystkim automat(pytaj w serwisie)
Prowadzi się jak po torowisku (idealne prowadzenie).Twardy.Sportowy czołg.
Dobrze przeszklony
Klimatronik o.k.
Jak na auto sportowe to super + spory bagażnik.Jeżdziliśmy w 4 osoby na narty w Alpy z prowiantem.
Silnik daje sympatyczny "pomruk"
Tylko na trasie schodzi do 10,5l/100.Miasto min 12l. do 14l. zima i na ostro.Wystarcza mu 95oct.-ok.Napraw nie liczę bo się nie psuje.Serwis autoryzowany b.drogi.
Sportowe coupe z takimi parametrami, dla 4 osób, za takie pieniadze -nie ma porównania.
On się nie psuje.
Nie do zdarcia