Oceny Subaru SVX

Oceny Subaru SVX – wybierz silnik

Najnowsze oceny Subaru SVX

~marwi
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
Autko super. Jak ktoś szuka super wyposażenia (praktycznie wszystko wtedy dostępne- od fotochromowych szyb poprzez skóry po trakcję czy tempotronic), mocnego silnika (250 KM i 250 km/g), przyspieszeń (ok.7,5 do setki), komfortu, oryginalnosci- a wszystko za niewielkie relatywnie pieniadze- to specjalnie nic więcej nie znajdzie na rynku (wiem bo szukałem!). Trzeba jednak uważać na regenerowane trupy. Mnie szukanie mało przechodzonego...
4,1
~Kusznik 03
Coupe 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW
Super samochód , od momentu zakupu i wszystkich koniecznych wymianach i naprawach ( koszt 8.000 zł) samochód jezdzi bezproblemowo. Wspaniały klasyk który będzie w przyszłości sporo wart ,a teraz daje mi dużo satysfakcji .
~Diatlowski Krk
Coupe 3.3 i 24V 4WD 220KM 162kW
Samochod pod kazdym wzgledem fenomenalny a sensowny gazownik potrafi zdzialac cuda. Przy dobrej instalacji LPG mozna miec wrazenie ,ze auto jezdzi na powietrze. Wazne zeby nie kupic od idioty ktory bawil sie w tak modne upalanie czyli samochod musi byc prosto ze Szwajcarii tylko serwisowane w ASO. Przestrzegam przed samochodami z Polski bo wszystkie ktore tutaj trafily to zlomy albo po powaznych dzwonach albo zamordowane przez polskich druciarzy.
~AWD
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
komfortowo wyposażone auto, wynalazek sprzed kilkunastu lat potrafi jeszcze dziś zadziwić niejednego, znakomicie wyposażony, właściwości trakcyjne po prostu rewelacja. Jeździłem kilkundziesięcioma autami, zarówno starymi jak i nowymi, o bardzo rożnym charakterze i przeznaczeniu- i mam naprawdę porównanie. Za traką ceną nie ma nic lepszego!!!
~wynalazek
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
cena za takie auto to około 12-17tys., dostaje się klimę, skórę, 4x4, trakcję, ABS, soczewkowe reflektory, automat+ manual, tempomat, kupe mocy i przyspieszenie poniżej 7 sek.. Nie znam drugiego takiego auta :)
~RAFCIO
Coupe 3.3 i 24V 4WD 220KM 162kW
co tu pisać- auto takie jak chciałem- przyspieszenie wciskające w fotel, v max. 260/h, zużycie paliwa na te osiągi super (10-15l), komfort, wyposażenie bardzo bogate- cena przy takim aucie jest po prostu smiesznie niska.
~doktor
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
Mam porównanie z imprezą cywilną kombi 2,0 W SVX brakowało mi jedynie relingów dachowych na deskę i głębszego bagażnika. Szukając nietuzinkowego auta do tego za tak marne pieniądze to nie masz wyboru.Zostanie jako drugie auto w domu bez dwóch zdań.
~isterm@wp.pl
Coupe 3.3 i 24V 4WD 220KM 162kW
Super bezpieczny (4x4, masywna konstrukcja, moc).Mało ekonomiczny (naped 4x4+masa=coś za coś).Bezawaryjny. Opowiadania o wadliwych skrzyniach sprowadzają sie do instrukcji jak prawidłowo używać aut.skrzynie biegów.To jest mój drugi SVX i skrzynie były i są o.k.
4,1
~szymonj
Coupe 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW
nietuzinkowy samochod, bardziej ko hobby niz auto do jazdy na codzien. ale jak kgos tac to czemu nie
~znafca
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
rewelacyjne auto dla indywidualisty, a niejednemu audikowi czy beemce (10x droższym) napsuło krwi na autostradzie czy przy ruszaniu spod świateł. trakcja i komfort rewelacja