Oceny Subaru SVX

Oceny Subaru SVX – wybierz silnik

Najnowsze oceny Subaru SVX

~marwi
Subaru SVX
Autko super. Jak ktoś szuka super wyposażenia (praktycznie wszystko wtedy dostępne- od fotochromowych szyb poprzez skóry po trakcję czy tempotronic), mocnego silnika (250 KM i 250 km/g), przyspieszeń (ok.7,5 do setki), komfortu, oryginalnosci- a wszystko za niewielkie relatywnie pieniadze- to specjalnie nic więcej nie znajdzie na rynku (wiem bo szukałem!). Trzeba jednak uważać na regenerowane trupy. Mnie szukanie mało przechodzonego...
~Diatlowski Krk
Subaru SVX
Samochod pod kazdym wzgledem fenomenalny a sensowny gazownik potrafi zdzialac cuda. Przy dobrej instalacji LPG mozna miec wrazenie ,ze auto jezdzi na powietrze. Wazne zeby nie kupic od idioty ktory bawil sie w tak modne upalanie czyli samochod musi byc prosto ze Szwajcarii tylko serwisowane w ASO. Przestrzegam przed samochodami z Polski bo wszystkie ktore tutaj trafily to zlomy albo po powaznych dzwonach albo zamordowane przez polskich druciarzy.
~AWD
Subaru SVX
komfortowo wyposażone auto, wynalazek sprzed kilkunastu lat potrafi jeszcze dziś zadziwić niejednego, znakomicie wyposażony, właściwości trakcyjne po prostu rewelacja. Jeździłem kilkundziesięcioma autami, zarówno starymi jak i nowymi, o bardzo rożnym charakterze i przeznaczeniu- i mam naprawdę porównanie. Za traką ceną nie ma nic lepszego!!!
~wynalazek
Subaru SVX
cena za takie auto to około 12-17tys., dostaje się klimę, skórę, 4x4, trakcję, ABS, soczewkowe reflektory, automat+ manual, tempomat, kupe mocy i przyspieszenie poniżej 7 sek.. Nie znam drugiego takiego auta :)
~RAFCIO
Subaru SVX
co tu pisać- auto takie jak chciałem- przyspieszenie wciskające w fotel, v max. 260/h, zużycie paliwa na te osiągi super (10-15l), komfort, wyposażenie bardzo bogate- cena przy takim aucie jest po prostu smiesznie niska.
~doktor
Subaru SVX
Mam porównanie z imprezą cywilną kombi 2,0 W SVX brakowało mi jedynie relingów dachowych na deskę i głębszego bagażnika. Szukając nietuzinkowego auta do tego za tak marne pieniądze to nie masz wyboru.Zostanie jako drugie auto w domu bez dwóch zdań.
Subaru SVX
Super bezpieczny (4x4, masywna konstrukcja, moc).Mało ekonomiczny (naped 4x4+masa=coś za coś).Bezawaryjny. Opowiadania o wadliwych skrzyniach sprowadzają sie do instrukcji jak prawidłowo używać aut.skrzynie biegów.To jest mój drugi SVX i skrzynie były i są o.k.
~szymonj
Coupe 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW
Subaru SVX
nietuzinkowy samochod, bardziej ko hobby niz auto do jazdy na codzien. ale jak kgos tac to czemu nie
~znafca
Subaru SVX
rewelacyjne auto dla indywidualisty, a niejednemu audikowi czy beemce (10x droższym) napsuło krwi na autostradzie czy przy ruszaniu spod świateł. trakcja i komfort rewelacja
~karaś
Subaru SVX
Rewelacyjne auto za małe pieniadze, świetnie wyposażone i super jeżdżace. Bardzo wygodne!