Szukaj

Informacje o Subaru SVX

Lata produkcji: 1991 – 1997
Segment: Auta sportowe

Subaru SVX – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Subaru SVX

Liczba ocen: 18
Ogólna ocena
4,6 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Silnik + Wentylacja i ogrzewanie + Ergonomia

Wady

- Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów - Skrzynia biegów - Koszty utrzymania

Wybrane oceny

4,2
~marwi
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
Subaru SVX
Autko super. Jak ktoś szuka super wyposażenia (praktycznie wszystko wtedy dostępne- od fotochromowych szyb poprzez skóry po trakcję czy tempotronic), mocnego silnika (250 KM i 250 km/g), przyspieszeń (ok.7,5 do setki), komfortu, oryginalnosci- a wszystko za niewielkie relatywnie pieniadze- to specjalnie nic więcej nie znajdzie na rynku (wiem bo szukałem!). Trzeba jednak uważać na regenerowane trupy. Mnie szukanie mało przechodzonego egzemplarza z dobrych rąk, z udokumentowaną historią, zajęło kilka dobrych miesięcy. Ale za to teraz mam bardzo ciekawe autko, świetnie wyposażone, kultowe, ze znakomitym odejściem- i przede wszystkim ...INNE niż cała reszta!
4,7
~Diatlowski Krk
Coupe 3.3 i 24V 4WD 220KM 162kW
Subaru SVX
Samochod pod kazdym wzgledem fenomenalny a sensowny gazownik potrafi zdzialac cuda. Przy dobrej instalacji LPG mozna miec wrazenie ,ze auto jezdzi na powietrze. Wazne zeby nie kupic od idioty ktory bawil sie w tak modne upalanie czyli samochod musi byc prosto ze Szwajcarii tylko serwisowane w ASO. Przestrzegam przed samochodami z Polski bo wszystkie ktore tutaj trafily to zlomy albo po powaznych dzwonach albo zamordowane przez polskich druciarzy.
4,9
~AWD
Coupe 3.3 24V 250KM 184kW
Subaru SVX
komfortowo wyposażone auto, wynalazek sprzed kilkunastu lat potrafi jeszcze dziś zadziwić niejednego, znakomicie wyposażony, właściwości trakcyjne po prostu rewelacja. Jeździłem kilkundziesięcioma autami, zarówno starymi jak i nowymi, o bardzo rożnym charakterze i przeznaczeniu- i mam naprawdę porównanie. Za traką ceną nie ma nic lepszego!!!