Ocena kierowcy - Subaru SVX

knowak@go2.pl, 18 lat temu
Silnik 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW
Rok produkcji 1994
Subaru SVX 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
skrzynia biegów !!! - remont generalny 4900,00 jak ktoś nie jest przygotowany to niech kupi sibie Golfa II w dieslu- najtańszy samochód w utrzymaniu tańszy nawet od naszego poczciwego POLONEZA
świetnie wyciszony, delikatny pomruk
Wszystko ok zależy jak się jeździ, ja po 180 tyś robiłem generalny remont zapłaciłem 4900,00 i wszystko jest ok okazało się że w mojej wersji nie było układu chłodzenie skrzyni, przy remoncie go zainstalowali, jest ok jak przed awarią
Uwarzam,że swietny, super się prowadzi idealnie trzyma się drogi, lacz trzeba uwarzać na koleiny na naszych Polskich dragach
Widoczność doskonała auto jest całe przeszklone
Doskonał dla porównania mam Hondę Acord z 1999 roku zimą żeby szybu odparowały potrzeba 10 mon a w svx-ie 1-2 min i gotowe
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera ok z tyłu moja żona tylko dzieciaki wozi
cicho sza
nie jest żle mój spala zimą 17 po mieście latem 15 na trasie jest to o 4 l mniej, ale tu przecież jest 6 cylindrowy silnik to musi spalać wachopijca okrutny jak ktoś chce oszczędzać to niech sobie Fiata 126 p albo rower
Mój ma 11 lat zapłaciłem za niego 16 tyś +skrzynia to ok 21000,00 tyś - chyba nie jest tak żle
gdyby nie skrzynia to samochód jest "niezniszczalny" układ kierowniczy świetny masywna konstrukcja na kolumnach Mc Persona do tego wsporniki
skrzynia biegów

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.3 i 24V 4WD 230KM 169kW [l/100km]