Oceny Suzuki Alto – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Suzuki Alto

~Jędrzej
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Od 2010 roku w rodzinie, jeden właściciel, 3 użytkowników, 115 tyś przejechane i dzisiaj poszło dalej w świat (akurat w mikołajki :]), całkiem niedoceniona przez te 11/12 lat konstrukcja małego i drobnego auta z segmentu A, którego daaalekim krewnym było sławetne Daewoo Tico, na koreańskiej licencji. Bardzo dobre małe auto miejskie, spełniające trudne wymagania miejskiej dżungli, bez odbijania się na ciasnym wnętrzu, choć nie można ukrywać że...
~alewla
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Kupiłam, bo było tanie i podobno niezawodne. Po kilku latach mogę tylko potwierdzić, że to jest świetne auto do miasta, na dojazdy do pracy. Mnóstwo razy parkowałam w miejscach gdzie nawet auta klasy B się nie mieściły. Jedyna usterka przez te wszystkie lata to łożysko w prawym przednim kole, aczkolwiek przyznaję się, że jeżdżę po emerycku i klimatyzacja - poszedł jakiś przewód, ale to akurat nie było mi potrzebne. Spalanie 4,5 - 5...
~Muciek
Suzuki Alto II
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Auto kupiłem okazyjnie za 150 zł. Auto było do remontu. Karoseria była w stanie przyzwoitym. Po wymianie końcowego tłumika (160 zł z montażem), remoncie kapitalnym "góry silnika" (rozwiercanie cylindrów na 39mm, planowaniu głowicy, wymianie pierścieni, sprzęgła oraz wymianie zaworów łączny koszt naprawy 1193,78 zł) auto naprawdę super. Po remoncie mam o jakieś 4 konie więcej pod maską. Mówiąc krótko zakochałem się w tym autku. Nie zamierzam se...
4,1
~Steve
Suzuki Alto IV
Hatchback 1.1 63KM 46kW
Samochód traktowany jako ten drugi a nawet trzeci. Całkowicie miejski dobry zryw ale nie na trasy że względu na 3biegowa skrzynię automatyczna. Przy 100km/h łapie prawie 4tys obrotów... Spalanie kosmiczne jak na takie małe wozidełko bo przy jeździe miejskiej oraz kilka sprintów do 100/h oraz na włączonej klimie wyszło bagatela 7.5l/100!!!!
~Wied
Suzuki Alto III
Hatchback 0.8 40KM 29kW
Jak na swój wiek spisuje się świetnie, myślę że lepszy wybór od popularniejszych CC, SC mimo trochę droższych części które przeważnie są produkcji japońskiej. Tico w zasadzie jest bliźniaczą konstrukcją, jednak to nie ta sama jakość mechaniczna.
~xxx
Hatchback 1.0 68KM 50kW
To moja kolejna opinia poprzednia była 2 lata temu. Dlatego też podniosłem ocenę z uwagi na niezawodność auta (nie było serwisowane w ramach gwarancji) i osiągi a co za tym idzie także bardzo niskie koszty utrzymania
Dziennik kosztów dla Suzuki Alto
6,1
~xxx
~JARUNIECZEK
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Krótko rzecz ujmując: niedocenione auto na naszym rynku. W dobrej cenie nabyłem samochód, który spełnia wszystkie zadania małego środka transportu do miasta \" na co dzień\". Jest ekonimiczny, przyjemny w prowadzeniu i niezawodny oraz wygodny. Jedynym minusem są wysokie ceny serwisowania w ASO (jak na tak tanie autko)- każdy przegląd to wydatek około 1100 zł.
~Artur
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Wszystko było by OK gdyby nie tak wysokie spalanie,jeszcze jeden minus tego auta to dosc kiepskie hamulce i dluga droga hamowania jak na takiego malucha.Reasumując w tej cenie jest to auto warte uwagi.
~Nowy właściciel Alto
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Samochód ekonomiczny,zwrotny,wszędzie się zmieści, znikają problemy z parkowaniem. Idealny dla dwóch osób, napewno ciekawa propozycja dla kierowców szukających taniego rozwiązania, którzy najczęściej poruszają się samotnie lub z jedną osobą.
Suzuki Alto