Oceny Suzuki Alto II 0.8 39KM 29kW 1986-1993

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Suzuki Alto II 0.8 39KM 29kW 1986-1993

~Muciek
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Auto kupiłem okazyjnie za 150 zł. Auto było do remontu. Karoseria była w stanie przyzwoitym. Po wymianie końcowego tłumika (160 zł z montażem), remoncie kapitalnym "góry silnika" (rozwiercanie cylindrów na 39mm, planowaniu głowicy, wymianie pierścieni, sprzęgła oraz wymianie zaworów łączny koszt naprawy 1193,78 zł) auto naprawdę super. Po remoncie mam o jakieś 4 konie więcej pod maską. Mówiąc krótko zakochałem się w tym autku. Nie zamierzam se...
~szeroki
Hatchback 0.8 39KM 29kW
auto wszędzie się zmieści na parkingach raz mnie sąsiad zablokował na parkingu swoim poldkiem, była małą przestrzeń więc mu pokazałem styl jazdy po chodnikach :D to auto się nadaje do każdej jazdy, a przy tym pakowawne tyle rzeczy co ja w tym woże to czasami auta typu cahtback większe mają problem z zapakakowaniem czegoś co do mnei wchodzi bez problemu
~Radek okolice Szczecina
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Auto sprawuje się dobrze ale można ponarzekać czasem na nie. Ten samochód ma dusze. Jeśli się go pieści i dba, sam się odwdzięczy bezproblemową jazdą.
~michaux
Hatchback 0.8 39KM 29kW
jest lepszy niż się spodziewałem, zapala na mrozie, jeździ po śniegu i się nie psuje, doskonałe auto do nauki jazdy
~ksz.rzeszow@wp.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
mam go od 6 lat (kupiony w salonie) bez powazniejszych problemów, wymieniłem tylko wahacze i drazek kierowniczy. Hamulce moglyby byc lepsze
~ttomasz_35@wp.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Do 10 lat urzytkowania autko niezawodne teraz trochę trzeba włożyc.
~Pioter
~Warszawiak
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Jak na silnik do kosiarki ( 0.8 L ) to dziala naprawde rowno i elastycznie. Do 60 km/h zaskakujaco dynamiczny. (Silnik)
~fadro
Hatchback 0.8 39KM 29kW
bez rewelacji maleńkie problemy z dwójką (podobno tak już ma), ale generalnie kulturka (Skrzynia biegów)
~ja