Ocena kierowcy - Suzuki Alto III

&&&, 15 lat temu
Rok produkcji 1997
Suzuki Alto III 1.0 54KM 40kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Jak się bardzo chce i trzyma się go na wysokich obrotach to można pogonić dużo większe auta:)
Za te pieniądze nie widze nic lepszego. Po citroenie którym jeździłem wcześniej obiecałem sobie że już na zawsze japończyki!
Jak na 12 letni samochód rewelacja. Pracuje spokojnie, równo, pali bez problemu. Lubi wysokie obroty i jest wtedy dosyć głośny ale radio załatwia sprawę.
Biegi z reguły wchodzą czysto i precyzyjnie... ale czasami przy redukcji czuć opór. Jeśli chodzi o charakterystyke można bardzo dłuugo kręcić na poszczególnych biegach , nie mam obrotomierza ale na 2-jce do ponad 80 km/h bez problemu.
Twarde i sprężyste zawieszenie, na krótkich nierównościach skacze, poza tym pewnie w zakręcie. Kierownica troche lata (krzyżak) tanio do zrobienia. Podobno typowe w tym modelu.
OK
Brakuje kieszeni w drzwiach. Gniazdo zapalniczki koło stacyjki- kiedy chce naładwać telefon to nie mam gdzie go położyć, na szczęście długi kabel więc sięgam do fotela.Patent z wycierazką tylnej szyby to jakiś żart:) Pozatym moim zdaniem wszystko fajnie pomyślane.
Nawet w największy mróz bardzo szybko jest ciepło w kabinie- to lubie:)
Z przodu super, z tyłu jak kogoś woże to wszyscy są zaskoczeni że jest tak dużo miejsca!
Przy spokojnej jeździe po mieście cicho. Jak sandał to głośniej ale tak jest raczej w każdym aucie.
3200 za 1997 rok w super stanie- dla mnie super!
Suzuki Alto III