Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW 1999-2001 (8)

3,3
~Speedy9
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Ot taki przeciętniak, ale mam do niego sentyment. Jest rzadki na drogach, a ja lubię mieć coś innego niż wszyscy. Drogie części zamienne, nawet eksploatacyjne jak filtry, klocki, tarcze, amortyzatory. VW ma mniej więcej o połowę tańsze.
3,8
~pablo
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
W sumie to auto jest przyjemne ale ta skrzynia ;))
~N a t a l a
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
bardzo zrywny, pomimo, że to kombi. Z osiągów jestem zadowolona, niestety jest dosyć głośny. Przy wysokich obrotach jest to dosyć denerwujące:( (Silnik)
~pwlog
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
W pierwszym momencie myślałem, że jadę dieslem! Miarowy pomruk; na wolnych obrotach troszeczkę drży kierownica, ale podobno "tak ma być" (zaprzyjaźniony mechanik z autoryzowanego serwisu). Ogólnie żwawa jednostka. (Silnik)
3,4
~Dario
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Odkręca się płytka piątego biegu, trzeba rozbierać skrzynię - to częsty przypadek, trzeba wymienić tylko małe wkręty, ale niestety zdjąć całą skrzynię - kosztowne. Ciężko również wchodzi wsteczny (Skrzynia biegów)
3,2
~Adam Kluska Kraków
baleno combi ,orginalne,montowane tylko w Japonii ,niestety niechlujnie
3,3
~remig
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
wszystko super dopoki ni rozsypia sie lozyska w skrzyni. Nowa 10000 pln a uzywana nie do zdobycia. lepiej sprzedaj swoje baleno na czesci nim zrobisz 200tys bo potem bedzie ciezko!!! nie wazne ze ladnie wyglada i super jezdzi. teraz mam Mondeo. Ta furka to dopiero jezdzi( a skrzynie w razie czego mozna kupic na pierwszym lepszym szrocie)Aha- sprobuj kupic np. tylna lampe do kombi w takim aucie ,sa to 4polowki po 650zl kazda!!! (Silnik)
~Kta
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Świetny, dynamiczny, niezawodny. Nie do jakiegoś ścigania, ale w normalnym użytkowaniu bardzo OK. (Silnik)
Suzuki Baleno II Kombi