Oceny Suzuki Baleno II

Najnowsze oceny Suzuki Baleno II

4,1
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
samochód bardzo rzadko spotykany na naszych drogach. Zwłaszcza wersja kombi z silnikiem diesla. A szkoda bo to naprawdę godne uwagi auto. Kupiłem go przez przypadek. Znajomy sprzedawał auto a ja byłem już zmęczony szukaniem solidnego bezwypadkowego samochodu, który miał służyć mi do codziennych dojazdów do pracy. Baleno jeżdżę już od dwóch lat więc myślę, że nadszedł czas aby podzielić się wrażeniami. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po kupnie...
~Michał
Sedan 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto kupiłem za 6500 zł + opłaty (auto sprowadzone z Niemiec). Za tą cenę otrzymałem auto praktycznie w pełni wyposażone i bardzo dobrze utrzymane. Za auta konkurencyjnych marek musiałbym zapłacić 2x tyle. To auto jest bardzo niedocenione w naszym kraju, nie potrafię zrozumieć dlaczego? Ceny utrzymania są śmieszne, części stały się tanie i łatwo dostępne (np. kompletny rozrząd to koszt tylko 100 zł !!!), poza tym auto wymaga tylko czynności...
~?FFF
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Świetne autko. Spalanie zaskakuje. Silnik jak na 1.3 to prawdziwa rakieta ;) Na plus jeszcze to bardzo dobrze działająca klimatyzacja. Minusy: słaba jakość skrzyni biegów, BARDZO mało miejsca dla pasażerów z tyłu.
~Mufloniasty
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo urokliwy, mały hot hatch, jak z resztą wszystkie japończyki w tej klasie. Świetne auto dla kawalera czy też młodego małżeństwa. Niezbyt popularny w Polsce, ale tani w utrzymaniu. Jeśli się dba i nie zapuszcza, rzecz jasna. Auto o delikatnym zacięciu sportowym - podczas jazdy potrafi zawarczeć z charakterkiem powyżej 4000 rpm ;)
3,3
~Speedy9
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Ot taki przeciętniak, ale mam do niego sentyment. Jest rzadki na drogach, a ja lubię mieć coś innego niż wszyscy. Drogie części zamienne, nawet eksploatacyjne jak filtry, klocki, tarcze, amortyzatory. VW ma mniej więcej o połowę tańsze.
~sieru@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód sympatyczny i przyjemny. Kupowałem go zmyślą o przeznaczeniu rodzinnym i sprawdza się bardzo dobrze. Przestrzeń bagażowa + rylingi spokojnie wystarczają na zapakowanie się z rodzinką 4 osobową na wakacje. Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej w naszym kraju przez co z częściami będzie łatwiej.
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Auto na 5+ powiem generalnie, że zawsze byłem uczulony na japońce i nie wiem co mnie wtedy tknęło aby kupić suzuki ale to najlepszy nieprzemyślany ruch mojego życia. Nie wiem jak inne marki ale ten samochód nie ma wad nie wiem jak to możliwe oczywiście mówię o silnikach benzynowych bo ropniaki ponoć się nie sprawdzają każdy kto ma wie o czym myślę
~KRYStyna
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Cena była bardzo atrakcyjna łącznie z zimówkami więc tylko głupi miałby zastrzeżenia. Autko jest ładne i nieczęsto spotykane jeżdzi sie wygodnie i co najwazniejsze PEWNIE. Po doświadczeniach z "niemiecka solidnościa" to prawdziwa frajda jezdzić SUZUKI. Gdyby jeszcze ten silnik był japoński to byłoby wspaniale.
~karolkosmowski@wp.pl
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Samochodem tym przejechałem około 70tys km. Nie zawiódł mnie ani razu, na trasie Polska -Francja(3 razy), pomimo trzeszczącego przegubu. Bardzo solidny plastikowy samochód. Wsiadasz i jedziesz. Przy obciążeniu samochód staje sie mułowaty, ale jak się rozkręci to dobrze idzie :). jedyny minus to dość głośny silnik przy prędkościach powyżej 130km/h.
3,7
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jezeli ktos moze nabyc "dobry" egzemplarz, nie za stary i z pewnego zrodla to ma gwarancje, ze poza byc moze awaria skrzyni biegow bedzie tyle co wymienial olej i klocki i to przez dlugie lata. Dobre auto dla rodziny z dziecmi za niewiarygodnie niskie pieniadze. Bolaczka jest dostepnosc czesci. Elementy karoserii w zamiennikach sa na szczescie dostepne po przyzwoitych cenach. Na szrotach czesci do Baleno rzadko wystepuja.