Ocena kierowcy - Suzuki Baleno III

R2d2, 6 lat temu
Silnik 1.2 DualJet 90KM 66kW
Rok produkcji 2017
Suzuki Baleno III 1.2 DualJet 90KM 66kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik bajka. Zwawy i ekonomiczny. Auto mega lekkie. Konkurenci ważą o 300 kilo wiecej. To tak jakbym załadowal cala rodzine do auta. Przestrzeń. Meeeeega. Auto dla rodziny lub taksiarza. Nawet bagażnik spory. Jak oni to zrobili przy 4 metrach sie pytam?????
Rewelacja. Nie spodziewałem się takiej niespodzianki. Auto użytkuję na uberze i widzę same pozytywy. Po pierwsze. Auto jest meeeeeeega przestronne. Prawie każdy pasażer nie może uwierzyć ile jest miejsca z tyłu. Mam 187 cm i wsiadam do tyłu bez problemu za fotelem ustawionym z przodu pode mnie. Przestronność jak w passacie. Co ciekawe bagażnik jest tez całkiem spory jak na ten segment.A auto ma tylko 4 metry. Zeby tak nie slodzic to mogloby troche by byc wiecej miejsca nad głową z tyłu. Ale do 180cm jest git. Poza tym dzięki przestrzeni na nogi można trochę tyłek popchnac do przodu i jest ok. To jedna sprawa. Druga to silnik i ekonomia. Otóż auto waży... 860 kg. Co????? Ile??? Tak.tak. dzięki temu 90 konny motor jest bardzo zwawy. Auto bardzo sprawnie przyspiesza. W praktyce nie przekraczam 3000 obrotów a i tak ze swiatel jestem pierwszy. Szok. Dzieki temu auto smiesznie mało pali. Mam gaz. Po miescie wychodzi okolo 7-8 litrów. Tego się nie spodziewałem. Jestem wręcz oszolomiony tym autem. Zeby tsk nie slodzic to w porównaniu z konkurentami widac w środku slabsze plastiki. A wlasciwie czuc. Bo z wygladu jest pieknie i nowocześnie. Dopiero jak sie postuka w deske to widac. no ale sorry. Auto kosztuje 43000 a ma same zalety. Szybki. Dynamiczny. Ekonomiczny. Ładny. Tak. Jest naprawdę ładny. Szczególnie przód. Tył już mniej ale nie razi. Kocham ten samochod!!!! I nie jestem sprzedawca suzuki. Woze nim ludzi i sa zachwyceni.
Bajka. Bardzo cichutki. Niezawodny i meeeega ekonomiczny. Nie trzeba pilowac do czerwonej kreski. Zasluga wagi i sprężania motoru. Poza tym bez turbo wiec pojezdzi setki tysiecy kilometrów myślę. W zimę mógłby trochę szybciej się nagrzewac ale co tam. Nadrabia przyjemnościa z jazdy i ekonomika. Czy pisałem ze auto pali na trasie ok. 4 litrów przy predkosciach 120-140 a w mieście 7 litrów gazu?? Benzyny jakies 5 wychodzi. Bye bye dieselki :)
Cudo. Biegi wchodzą jak w masełko. Nie spodziewałem sie takiej precyzji.
Przyzwoity. Nie za miekki i nie za twardy.
Tylnia szyba trochę mała ale nie przeszkadza mi to zbytnio. Niektorzy piszą ze przednia szyba ma nisko krawędź. Hmm. Może i ma ale nie zwróciłem na to uwagi a mam 187cm
Wszystko na swoim miejscu
Fajnie wszystko. Jedynie czas nagrzewania w zimę mógłby być troche szybszy
Wow. Suzuki pozamiatalo konkurencję. Serio. W tej klasie po prostu niszczy rywali. Mam 187 a siedzenie moglbym odsunąć znacznie dalej niz trzeba. Z tyłu jak w limo. Serio. Wysocy tylko beda zahaczac głową. Ale niech sujną tyłek bo miejsca na nogi nie brakuje. Auto mnie zaskoczyło niemilosiernie.
Bardzo cichy. Rozmowy z pasażerami to czysta przyjemność. Nie trzeba katować silnika obrotami więc w praktyce silnika wogole nie slychac.
O ja pie..olę. w najsmielszych snach nie spodziewałem sie takich wyników przy takich osiągach. Ciekawe jak 1.0 turbo jezdzi???? Polecam. Nie trzeba gazu zakladac bo w mieście waszka schodzi na poziomie 5 litrow. Jak sie scigasz to dojdzie do 6. Wciąż nie mogę w to uwierzyć.
Bezkonkurencyjny. Szkoda ze suzuki nie postawiło na marketing bo ludzie nie znają tego auta a niszczy konkurencję swoimi zaletami. Nowy kosztuje 43000 zlotych. A jest większy od golfa!!!!
Polukacz kilometrów. Ten silnik zawiezie Cie na koniec swiata za pol darmo
Brak. Japoniec. I co z tego ze proukowany w Indiach??? Japoniec. Koniec i kropka

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 DualJet 90KM 66kW [l/100km]

3,6