Lista ocen Suzuki Baleno (289)

~rwalenty@wp.pl
Kombi 1.8 i 16V 121KM 89kW
Jestem naprawdę zadowolony ze swojego auta. Jedynym co mi się w nim niepodoba to spalanie i charakterystyka zawieszenia.
~junior
Suzuki Baleno I
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
jezdze tym autem 3 m-c zrobilem ponad 10 tys km i oceniam ogolnie autko na 5.wczesniejsze moje auto nissan almera 98 rewelacja, ale tam mialem 3 drzwi a rodzina sie powieksza;) a almera 5 drzwi kosztuje troche wiecej niz baleno
~adam 50 lat
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
nie mam zamiaru niczego innego kupować a miałem malucha jak każdy chyba ,poloneza,cinqeczento,uno 1,4 corse,jelcza,żuka,reno trafica nie chodzi o marke tylko o doświadczenie w jeżdżeniu i eksploatacji mam zawodowe od 81 roku i życzeszczęścia na drodze
~Wrzosek
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
Świetna, klasyczna linia, mała usterkowość, dobry komfort jazdy, ekonomiczność - czego chciec więcej od samochodu ? :)
~mchrt@o2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak na silnik 1.3 autko jest zwinne, jezeli chodzi o elastyczność to trzeba utrzymywac wysokie obroty ale wtedy odzywa sie w Suzuce drugie wcielenie i idzie jak burza:D (Silnik)
~N a t a l a
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
bardzo zrywny, pomimo, że to kombi. Z osiągów jestem zadowolona, niestety jest dosyć głośny. Przy wysokich obrotach jest to dosyć denerwujące:( (Silnik)
~Wozik
Suzuki Baleno III
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Samochód prosty i tani, zaskakująco ekonomiczny, objechaliśmy sporą część południa w 4 osoby plus bagaż-27h w drodze z krótkimi przystankami, spalanie 4,2l. Auto w miarę komfortowo zestrojone, i naprawdę wygodne.
~Ilona
Suzuki Baleno III
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Samochód bardzo ekonomiczny i dobrze wyposażony, jednak na minus twarde zawieszenie i kiepskie wygłuszenie wnętrza.
3,7
~marhoper
Suzuki Baleno I
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Bardzo dobry dynamiczny silnik , potrafi dać radość z jazdy , bardzo dobrze sprawuje sie w sytuacjach kiedy trzeba szybko opuścić skrzyżowanie (Silnik)

Usterki Suzuki Baleno

Suzuki Baleno – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,6
~tkanigos@o2.pl
Sedan 1.6 i 16V 96KM 71kW
myszlałem że jest to typowy przykład japońskiego niezawodnego samochodu ale zmieniam zdanie o suzuki dla mnie to ten samochód jest pasmem nieszczęść i porażek nikomu nie polecam takiego złomu
Suzuki Baleno