Ocena kierowcy - Suzuki Grand Vitara I Standard

Silnik 2.0 i 16V 127KM 93kW
Rok produkcji 1999
Suzuki Grand Vitara I Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Jako 2 auto w rodzinie , ekstra. Zona jeździ bezpiecznie, wysoko i pewnie , a ja jak mam chęć siadam w suzę i zasuwam po lasach , polach i takich tam.
Kultura pracy bardzo dobra, elastyczność tak sobie, przyśpieszenie słabo. Jak to jak to japończyk \"ożywa\" powyżej 3,5 tyś obrotów.
Tu jest nie najlepiej , szczególnie na zimno , ciężko wchodzi 1,2 i wsteczny.
hmm, tu jest tak: w trasę to nie bardzo się nadaje, po mieście jest lepiej , ale na gruntowych drogach jest super dlatego tak oceniam
widać wszystko w każdą stronę,tu jest naprawdę dobrze
wszystko mega proste, przejrzyste nie przekombinowane- typowa stara japońska szkoła- trochę nudna ,ale..
w lecie klima działa, ale przez duże powierzchnie szyb trzeba chwili , aby się schłodziło , grzanie ok.
mały nie jestem i jak dla mnie fotel za blisko szyby , ale ogólnie dla 4 osób ok. Tylko ten bagażnik , a raczej schowek mały
nie ma się co oszukiwać nie jest to osobówka klasy średniej czy nawet kompakt, ale z CRV z tego rocznika może stawać do porównania
hmm, boli oj boli. Jak dla mnie pali trochę dużo. Gazu pali od 14 do prawie 18 litrów , co wydaje mi się sporo ,szczególnie górna granica , a zima idzie dopiero!
Przy tej kasie ciężko znaleźć coś podobnego . mamy CRVa ( ale bez reduktora i mało terenowe) mamy RAV4 ale I gen ( też bez reduktora) i obydwa bez ramy.
typowy japończyk, prawie nic- spalony silnik tylnej wycieraczki i jeden czujnik od absu poza tym nic
NIC!!!! oby tak dalej

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 127KM 93kW [l/100km]