Ocena kierowcy - Suzuki Grand Vitara I Standard

SGV XL7, 14 lat temu
Silnik 2.7 i V6 24V 4WD 173KM 127kW
Rok produkcji 2004
Suzuki Grand Vitara I Standard 2.7 i V6 24V 4WD 173KM 127kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Wedlug mnie to autko nadaje sie na dojazd do Pracy, wypad na zakupy, na miasto, jak i na ryby grzyby do lasu. Taki uniwersal A jak ktos chce poszalec w terenie to proponuje podniesc zawieszenie dobre kapcie do jazdy w terenie i mysle ze tez da rade I JEST TO SUZUKI GRAND VITARA XL-7 2.7L V6 135kW ( 181 konikow )
Moje Suzuki Grand Vitara XL-7 (nie wiem dlaczego tu nie ma tego typu w opcjach) posiada silnik 2.7LItra V6 135Kw (181 Konikow ) Kultura pracy bardzo ladna
Ja akurat mam automat z magicznym guziczkiem POWER :) co daje mi 10s. do setki. Przy czym prace ma bardzo dobra
Autko zachowuje sie bardzo kulturalnie na drodze jak i w poza nia. Oczywiscie mowimy tu o umiejetnej jezdzie, a nie jak inni mysla ze to hybryda Ferrari z Czolgiem
Jak na auto tej klasy to mysle ze ideolo. Slyszalem opinie ze przeszkadza im ten zapas z tylu. Ja go uzywam jako punkt odniesienia do przeszkody w trakcie cofania
ZA ta cene to dobrze
tu powiem ze jak na razie ogrzewanie daje bardzo dobrze klimka tez
Powiem szczerze ze miejsca jest dosyc
Wedlug mnie to jest bardzo Cicho
trasa 10L miasto 15 srednio 13,3 Jak na automat w granicach 3000 do 4000 obrotow srednio to mysle ze ladnie
Za tak niska cene autko super

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.7 i V6 24V 4WD 173KM 127kW [l/100km]

11,7