Lista ocen Suzuki Grand Vitara II (133) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szczery uzytkownik
SUV 5d Facelifting 2.4 VVT 169KM 124kW
Ten model jest po faceliftingu i jak narazie jest bez awaryjny - swoje usterki juz przeszlo. Na poczatku produkcji ludzie testowali je a serwis notowal teraz jest znacznie lepiej - benzyna nie awaryjna. Diesel tragedia! Serwis (ceny ) ok - inne marki drozsze!
~maxpawel
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Na dystansie 7 tys km trudno mówić o niezawodności. Jeżeli mam zastrzeżenia do zainstalowanego przez dilera czujnika cofania, który od początku źle działa i mnie wkurza. zaraz pewnie pójdę i wyrwę go z korzeniami. To znaczy - z kablami.
~cult1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Po 80 tysiącach wymienione uszczelniacze wału napędowego z racji lekkich nieszczelności. Gdy dużo było jeżdżenia po mieście zapala się kontrolka od filtra DPF i wymaga to procedury przepalenia (30 min w trasie)
~zenon.konieczka@comhem,se
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
coś działo się na poziomie ustawienia na komputerze podczas ciągnięcia przyczepy kilka razy spalił mi bezpiecznik świateł pozycyjnych i oświetlenia pulpitu ale to chyba epizod lub za mała wartość bezpiecznika
~Vigo
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Jeżdzę dopiero 4 miesiące. Na razie wszystko OK. No - poza jedną sprawą. Butela wody mineralnej pzostawiona w konsoli środkowej, wypaliła przy pomocy słońca dziury w podłokietniku (w serwisie nie chcieli uwierzyć)
~uumaz2
SUV 2.7 i V6 24V 184KM 135kW
Żaróweczka pod zegarami przepalona, oświetlenie kabiny - trzeba puknąć w lampkę żeby zadziałała, pocące się uszczelniacze w przednim dyferencjale ( 50 PLN części, 200 robota ), słaby odbiór radia.
~kLARNETT
SUV 5d Facelifting 2.0 140KM 103kW
TRZESZCZY MI CZASMAI COS ALBO W PODSUFITCE ALBO PRZEDNIA SZYBA , JAK SA OBROTY OKOLO 2000 O MI ZACZYNA WPADAC W REZONANS I WTEDY TRZESZCZY , MAM NADZIEJE ,ZE TO MINIE NIEBAWEM, POZA TYM OK
~Roberto
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
auto miałem jakieś 1,5 roku nic wieIkiego się nie działo jedyna większa usterka to pęknięty interkoIIer /700 stów zregenerowany pIus mechanik/ aIe to podobno typowa usterka vitary .
~tweedy
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Auto niezawodne. Jedyna usterka jak do tej pory - zacina się odtwarzacz CD, praktycznie nie da się słuchać płyt w czasie jazdy - ale to raczej wina Clariona niż Suzuki.
Dziennik kosztów dla Suzuki Grand Vitara II
8,7
9,3
11,0
~chaoswarrior@interia.pl
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Przez 4 lata zepsuło się: - przełącznik otwierania tylnej szyby ...więcej nie pamiętam więc albo nic się więcej nie psuło albo były to takie pierdoły, że nie zapamiętałem.