Ocena kierowcy - Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting

cezobi, 10 lat temu
Silnik 1.9 DDiS 129KM 95kW
Rok produkcji 2008
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW od 2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : prawie 350000 i wymienione były klocki i amortyzatory przód
Przeniesienie napędu
auto godne polecenia.
fajny,gdyby nie filtr cząstek to bardzo fajny,ponoć można go zdemontować.
super,ale potrafi pociec
Na zakrętach trzeba uważać,to nie wyścigówka. Oszukuje na śliskim,tzn: na lodzie,błocie,śniegu rusza jak by po suchej nawierzchni dopiero gdy trzeba je zatrzymać dowiadujesz się że jest ślisko.
takiego udanego auta nie widziałem,szyby duże,lusterka duże,musi jednak mieć do pełni szczęścia czujniki parkowania ze względu na umieszczone z tyłu koło zapasowe
wszystko jest na swoim miejscu,skórzana tapicerka niesamowita w swej wytrzymałości a to już prawie 350000 km
czasami szyby parują ale jest to podyktowane złym ustawieniem nawiewu,niestety długo trwało aż nauczyłem się w jakich trybach ma pracować nadmuch bo automat dmuchał jak chciał i kiedy chciał.
nie potrzeba więcej jest jak dobrze skrojony garnitur
dostał przeciętne bo przy prędkościach autostradowych staje się głośny
gdy jechałem do Chorwacji autostradą przy 140km/h spalał ponad 10 l przydałby się 6 bieg przy spokojnej jeździe spalanie jest po prostu śmieszne przy tych gabarytach i tych oponach spalał około 7 l
ciężko powiedzieć wyrównoważone
nigdy nie wracałem na lawecie,wycieki ze skrzyni biegów ale to wina nie wykształconych mechaników serwisu,nie ma co się oszukiwać dobry mech ma swój zakład,reszta pracuje w serwisach gdzie są zmuszani do cięcia kosztów,zapłaciłem u mech za usługę drożej jak w serwisie ale problem z wyciekiem znikł.
brak brak brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 DDiS 129KM 95kW [l/100km]

7,8
10,4
7,2
Dziennik kosztów dla Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
8,3
Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting