Oceny Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW od 2008

Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW od 2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW od 2008

~Darek
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
NIE KUPUJCIE TEGO AUTA! NIBY JAPONIEC A TECHNOLOGIA FRANCUSKA. WIĘCEJ STOI W WARSZTACIE NIŻ JEDZIE. Jedno się zepsuje, chwile spokój i znowu coś. Naprawy liczy się nie w setkach lecz w tysiącach. LEPIEJ KUPCIE MAZDĘ LUB HONDĘ!
1,2
~Franek Frelkan
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Prędzej czy później każdy narzeka na nagrzewnicę bo cieknie,przez drgania pada klimatyzacja podobno tylko w moim roczniku,pompę hamulcową musiałem wymienić itp.Rachunek z serwisu za każdym razem opiewa na dużą kwotę, która zaboli nie tylko przeciętnego Polaka,ale osobę dobrze zarabiającą za jaką się uważam.Auto nie daje radości z jego posiadania,wręcz przeciwnie traktuje go jak zło konieczne, narzędzie transportu.
~Zebra
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Ten samochód potrafi wykończyć budżet domowy,w motorze 1,9 turbosprężarka potrafi paść po 20000,odkształcają się kolektory dolotowe itp. Japońce złośliwie montują to dziadostwo mimo iż mają diesla z Mazdy który był idealny.Dodatkowo pękł wałek rozrządu, potem zerwał się łańcuch napędzający pompę oleju.A miało to być auto tanie w zakupie i eksploatacji.
~mati
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
auto godne polecenia dla 4 osobowej rodziny,fajnie pojedzie po drodze asfaltowej,a jeśli mieszkamy poza miastem to odkryjemy jego walory szczególnie w zimie.Piszę bo posiadam to auto rok i nie miałem z nim problemu,nie jestem forumowiczem,który nigdy w aucie nie siedział i pisze bzdury na temat czegoś czego nigdy nie miał.Pozdrawiam.
1,2
~Zyguś
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Kupowałem Japoński samochód a jeżdżę składanką z całej europy nie brakuje tu elementów francuskich włoskich oraz chińskich które co prawda są najlepsze w tym samochodzie.Szkoda że przy sprzedaży tych tematów unikali Pracownicy Suzuki patrzą tylko na zysk a klient się dla nich nie liczy.Straciłem zaufanie do tej marki.
~Jakub
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Najgorzej zainwestowane pieniądze w moim życiu. Auto bardzo przeciętne, ogólnie mało pewne. Dłuższe trasy pokonywane z duszą na ramieniu, żeby coś nie padło; mariaż z renault nie wyszedł suzuki na dobre; silniki renault 1,9ddis w tym wydaniu to MASAKRA;
Dziennik kosztów dla Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
8,3
3,2
~kudowa Dowaku
~MECHANIK SUZUKI
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Powiem wam tak dzisiaj większość aut składanych jest z tych samych części, szef mnie wywalił więc napiszę prawdę bo musiałem pisać pozytywne oferty dla frekwencji bo ciężko sprzedawać te składanki.Są niedopracowane i awaryjne obliczone do gwarancji potem lepiej sprzedać bo serwis przekracza ratę za nowe.NARKA...
4,1
~Don
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Jak pisalem ma sporo niedociagniec co dla samochodu za ponad 100 tys zl nie powinno sie zdarzac ale autko jest po prostu super!!! W miare ciche, malo pali, wszedzie i w kazdych warunkach dojedziesz. Daje duza frajde z jazdy. Lubie go!
2,9
~wuba
SUV 5d Facelifting 1.9 DDiS 129KM 95kW
Nie mam pojęcia za co ludzie chwalą ten samochód.To moje auto służbowe więc jestem szczery. Ja bym go nigdy nie kupił bo cenię komfort i dynamikę a układ napędowy,silnik ,skrzynia i zawieszenie muszą ze sobą być zgrane.Tu wszystko jest nie tak. Ale jak ktoś się upsze i kupi to zrozumie o co mi chodziło.
Suzuki Grand Vitara II SUV 5d Facelifting