Lista ocen Suzuki Grand Vitara II SUV (81) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr.E
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
mały spadek wartości, nowe kosztowało 120 000 zł, po 5 latach są kupcy, który chcą dać 50 000. Za to wartość emocjonalna jest znacznie wyższa - auta przed 250 000 km i 8 latami napewno nie sprzedam
~cult1
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Nie ma innego auta o takich właściwościach (napędy, reduktor itp) w takiej cenie. Posiada wszystko co do wygody potrzeba: klima auto, pełna elektryka, skóra, tempomat, ksenony i wiele innych.
~Jurek ze St. Woli
SUV 2.7 i V6 24V 173KM 127kW
Tak jak napisałem wyżej za 64000 zł (stan, w jakim kupiłem można określić jako b. dobry) mam w nim właściwie wszystko oprócz DVD. Ale mając GPS puścić sobie jakiś film na postoju to żaden problem
~Maciek
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Auto ma świetną cenę. Wyposażenie bogate. Ksenony, dobra skóra i sprzęt grający są w przyzwoitej cenie. Konkurencja dużo droższa. DeLux jak i podstawa jest super wyposażona. Największy plus GV.
~macpiotr1
SUV 2.7 i V6 24V 173KM 127kW
Zapłaciłem ponad 50 tys. za auto kupione w USA w 2006 roku (pierwszy właściciel, kupione w salonie). Jest w doskonałym stanie, kupiłbym to samo auto za te pieniądze drugi raz.
~Mr. T
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Nie kupisz nic lepszego za ta cenę. Suzuki musi walczyć o klienta, wiec nie winduje cen. Ktoś może powiedzieć RAV-4, CR-V, ale one bardziej jada na renomie marki.
~zenon.konieczka@comhem,se
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
gdyby było tańsze to mogłoby je nabyć więcej kierowców co spowodowałoby mniej narzekań na rynek motoryzacyjny i na naszych nie najlepszych drogach czuliby się pewniej
~Maciek
SUV 1.9 DDiS 129KM 95kW
Za 100tys - nie kupicie auta z takim wyposażeniem w klasie niższejśredniej :ksenony,skórzana tapicerka,rewalacyjne właściwości terenowe,klima,elektryka,multimedia
~dabi
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Za te pieniądze i z takim wyposażeniem alternatywą jest tylko KIA. Jeśli się ktoś zdecyduje na zakup to niech sprawdzi, czy specyfikacja producenta odpowiada zamawianemu modelowi.
~Robert
SUV 2.0 i 16V 140KM 103kW
Myślę że te auto jest dobrze wycenione przez rynek. Trzyma dość cenę ale też niezawodność auta jest spora. Koszty utrzymywania też nie są makabryczne.
Suzuki Grand Vitara II SUV