Lista ocen Suzuki Ignis II Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW 2003-2008 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jm7777
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Ponieważ mieszkam "daleko od szosy" a zimą w mojej okolicy odśnieżanie odbywa się siłami natury, szukałem samochodu, który zagwarantuje w miarę bezproblemowe docieranie do domu - wysoki prześwit, napęd na cztery koła, a jednocześnie będzie raczej kompaktowych rozmiarów,będzie bogato wyposażony pod kątem bezpieczweństwa i wygody. Nie chodziło mi o samochód stricte terenowy, ani o wielką limuzynę na długie wyjazdy, ot taki sobie mały samochód...
~kp.knap@poczta.neostrada.pl
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
najlepsze jest nawiązanie do legendy Citroena 2CV, jakośc wykończenia surowa do bólu-śruby na wierzchu ,zamknięcie schowka -ugięty drut,plastiki słupków wyginają się ,zamykałem dzrwi nie za klamkę -wyrwał się cały boczek ,ale z piąchy i wskoczył na miejsce.Z drugiej strony czuję niezawodność -to napewno nie będzie Fiat ani Ford.Mnie taka uroda auta jako do pracy pasuje idealnie.
~Grzegorz
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Auto można polecić osobom często jeżdżącym po drogach gruntowch, na których sprawdza się doskonale (tam gdzie nie ma warunków ekstremalnie trudnych). Daje również dużo przyjemności przy dynamicznej jeździe po drogach dobrych. Pojemność bagażnika wystarczająca na codzienne potrzeby. Jego ujemną cechą może być brak równej powierzchni podłogi po złożeniu oparć tylnych foteli.
~Michał
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Auto kupione jako nowe, wersja 4x4. Jestem z niego zadowolony. Proste wnetrzne, dość prosta konstrukcja. Niepozorne, a dzielne autko. Bardzo uniwersalny samochodzik (świetnie forsuje krawężniki w mieście i przyjemnie sunie po trasie). Po zamontowaniu box´u na dachu doskonały na narty.
~Lukas
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
serwis pozostawia wiele do zyczenia chyba ze ktos mieszka obok serwisu to nie ma porblemu. Od reki nic nie zrobia trzeba przyjechac pol dnia testow sprawdzania i kolejna wizyta za tydzien lub dwa bo tyle sie czeka na czesci. Z daleka od serwisu ja mialem juz kilka wizyt
~michal warsz.
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Minusem jest brak regulacji kierownicy...( regulowana wysokość foteli) fotele są na dłuzszą metę delikatnie mówiąc nie wygodne problem polega na wybżuszeniu w okolicy lędźwiowej...masakra mnie udało sie ustawić w miarę optymalną pozycję...
~Rafal
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Wspanialy samochod o niebo lepszy niz citroen C4 ,Renault clio czy inne im podobne.Moze i wyglada klasycznie i kanciasto dla niektorych to jakosc,komfort i bezpieczenstwo jazdy jest na wyzszym poziomie
~Piotr
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Zgrabne i zwinne autko. Zero problemów z parkowaniem. Krawężniki mu niestraszne. Idealny zarówno do lasu, jak i do miasta.
~gulust
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
za tę cenę to nie ma konkurencji dla mnie - jeżdżę po mieście drogami kiepskiej jakości
Suzuki Ignis II Hatchback