Ocena kierowcy - Suzuki Ignis II Hatchback

walsza, 11 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 94KM 69kW
Rok produkcji 2007
Suzuki Ignis II Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Ostry jak żyletka.
Autko fajne, małe, ciche. Idealne do jazdy w mieście.Wysokie zawieszenie.Mankamentem jest niska jakość plastików. Trzeszczą, stukają.Po zgaszeniu silnika nie można zamknąć okien, należy ponownie przekręcić kluczyk.. Silniczek wielkie OK !!! Przy wyprzedzaniu na 4 i 5 biegu długa droga wyprzedzania!
Na biegu jałowym nawet nie wiem ,że silnik pracuje.Dość głośny od prędkości 100 km/h
Wchodzą bez problemów. Jedynie czasem wsteczny nie zatrybi.
Dość twarde zawieszenie.Może to i dobre na nasze drogi. W porównaniu do mojej długiej Vectry kombi autem na nierównościach trzęsie. Ostrożniej trzeba wchodzić w zakręty.
Z przodu doskonała. Cofając trzeba uważać, gdyż tylna szyba jest dość mała. Ten mankament rekompensują lusterka.
Autko doskonałe na trasy do 200 km i w mieście. Bez problemów zapakują się w nim 2 osoby. Aby zapakować bagaż 4 osobowej rodziny, to może być już problem!
Nadmuch ok, ogrzewania nie testowałem. Klima działa bez zarzutu.
Jak dla mnie to zbyt krótkie fotele i zbyt wysokie. Mały bagażnik.
Od 100 km/h głośny.
Jakieś 6 l/ 100km.
Moje autko kupiłem z udokumentowanym przebiegiem 22422 km. Warto sprawdzić VIN. Moje jest jak z salonu. Powiem tak :tego samochodu w salonie bym nie kupił za cenę jaka jest proponowana. Jest za drogie do jakości auta. Polecam używane od 2006, ponieważ nie posiadają paska rozrządu ale łańcuch!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 16V 94KM 69kW [l/100km]

5,8