Ocena kierowcy - Suzuki Ignis II Hatchback

windrob, 11 lat temu
Silnik 1.3 i 16V 94KM 69kW
Rok produkcji 2005
Suzuki Ignis II Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Mam 1,5 kilometra po drodze gruntowej przez las do "asfaltu" z tak wysoko zawieszonym autkiem nie mam obaw że zawisnę na jakimś korzeniu lub utknę w zaspie. przypominam, że napęd na jedną oś mam w tym modelu.
Zasługuje na to by o niego dbać. A odpłaci się bezawaryjnością. Warto, ale nie przesadzajmy, dać mu to co się należy. Jest jednak coś co psuje ten obrazek "super autka": RADIO a właściwie brak możliwości odtwarzania plików mp3! Właśnie zakupiłem zestaw wymienny i zamontuję normalne radio kosztem możliwości obsługi zegara i wskazań radia na wyświetlaczu firmowym...
Cóż, żadnych problemów, chodzi jak odkurzacz, jeden przyjemny dźwięk.
Bardzo krótkie podejście do każdego biegu trzeba się przyzwyczaić, ale potem jest rewelacyjnie.
O tu same super!!! Wysokie zawieszenie, łatwo przejeżdża się przez gruntowe drogi, nie są problemem wysokie krawężniki lub dziury w asfalcie,co nie znaczy że nie staram się ich omijać.
Doskonała we wszystkich kierunkach. kłopotliwe jest tylko parkowanie równoległe. Lusterka wsteczne troszeczkę fałszują rzeczywistość. Zdaje mi się, że już siedzę na reflektorach samochodu z tyłu a jak sprawdzam to jest jeszcze z 70 cm. Muszę kupić czujniki parkowania. Poprzednim swiftem 1997 potrafiłem wcisnąć się mając 50 cm luzu.
jest dobrze. Brałem pod uwagę zakup sx4. jest większy ale jak się okazało w środku miejsca mniej. A bagażnik niby większy ale te zaokrąglenia robiły wrażenie, że nie wiele da się tam ułożyć. Zadecydowałem i nie żałuję.
Wydajniejsza niż w poprzedniku. Ten ma klimatyzację.
Z przodu wygodnie się siedzi z tyłu jest dużo miejsca dla dwóch dorosłych osób. Trzy osoby z tyłu to już nieporozumienie.
jest dobrze, ale szału nie ma.
O i tu miłe zaskoczenie. Naczytałem się opinii moich poprzedników więc byłem nastawiony na dużo gorsze wskazania. Założyłem instalację gazową a tu miłe zaskoczenie.
nic się nie chce zepsuć.
brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 16V 94KM 69kW [l/100km]