Oceny Suzuki Ignis II Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW 2004-2008

Najnowsze oceny Suzuki Ignis II Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW 2004-2008

2,9
~M
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Mam nadzieję, że już nigdy nie trafię na tak "koszmarne" auto. Koszmarne nie ze względu na wygląd, ale na usterkowość. Jedynymi zaletami tego samochodu są: rozmiary + wysokie zawieszenie - łatwo parkuje się w mieście i karoseria - zero rdzy. Do wad, których moim zdaniem jest bez liku, zaliczyć mogę niemal wszystko pozostałe. Przede wszystkim awaryjność i liczne usterki, z którymi nie mogą poradzić sobie mechanicy oraz ASO. Pewnie...
~Emill
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Jestem naprawdę zadowolony z tego maluszka którego mam około jednego roku. Przejechałem ponad 20.000 km. Odpalał całą zimę bez problemów. Jak na 70 KM to jest małym chuliganem na miejskich drogach (ma się wrażenie że ma dużo więcej koników pod maską). Brak problemu z parkowaniem wjeżdża się na wysokie krawężniki bez problemu, wciska się też wszędzie. Troszkę kiepski skręt i to jest jego jedyna wada. Kupiłem w Niemczech z serwisu Suzuki z...
~Gothan
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Samochód nieduży, jednak wygodny i dynamiczny, bardzo ekonomiczny, poza tym "nietypowy" - wyróżnia się z tłumu. Auto doskonałe na miejskie warunki - nie straszne mu krawężniki, czy ciasne parkingi, wysoka pozycja za kierownicą zapewnia dobrą widoczność poza tym samochód bardzo zwrotny.Dzięki dużemu prześwitowi radzi sobie doskonale na naszych drogach drogach. A podświetlenie deski nocą - to trzeba zobaczyć.
~Wiking
Jestem zafascynowany tym modelem :) Dla mnie idealny
~Weles
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Na koła Opony Nokian Weatherproof i śmiga aż miło :) Zakochałem się w tym maluszku
~eeff
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
jeżdżę nim już 6 lat,świetne auto,nic nie gnije,trwałe zawieszenie,świetny silniczek.ma swoje wady,ale po 160 tys wspólnie przebytych jest za co chwalić.
~eeff1
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
w sumie czasem drażnia mnie hałasy generowane przez zawieszenie,ale złego słowa nie powiem,bagażnik jakiś taki przymały,ale jak się rozłoży tylne siedzenie,to ok.
3,5
~rafik26de
daje 4 bo auto jest w miare niezawodne tanie i na dojazd do pracy w sam raz
~eeff
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
sztywny,pewny,w miarę dobre wyczucie drogi.czasem tył podskakuje na nierównościach.lepiej się jezdzi na oponach 175/65 niż na 165/70 (Układ jezdny)
Suzuki Ignis II Hatchback