Ocena kierowcy - Suzuki Jimny III Standard

#sim.#, 15 lat temu
Silnik 1.3 16V 80KM 59kW
Rok produkcji 1999
Suzuki Jimny III Standard 1.3 16V 80KM 59kW 1998-2002 - Oceń swoje auto
Inne : Spalanie na długiej trasie 6.5 litra/100km - może to zasługa wersji bez ciężkich napędów 4x4.
Kolejne moje auto które kupiłem z miłości do motoryzacyjnych egzotyków. Bardzo sprawny pojazd terenowy (!). Do jazdy w mieście - bardzo twarde zawieszenie, na nierównościach trzeba się przyzwyczaić. Dla większości ludzi którzy używają samochodów do luksusowego przemieszczania się z miejsca na miejsce - nie do przyjęcia. A jeśli kogoś pasjonuje możliwość przejechania tym małym łazikiem prawie każdej dziury i krawężnika bez zostawiania na nim zawieszenia - bezcenny mały przyjaciel o urodzie dyskusyjnej ale pociągającej:))
Wszyscy marudzą że za słaby, ale to jest mały samochód w teren, większa moc mogłaby zrobić NAM krzywdę:) Prędkość maksymalna jak w instrukcji - ok 140 km/h. Stosunkowo (jak na pojemność 1.3) duży moment obrotowy sprawia miłą niespodziankę.:)
dobrze chociaż jak na kilka samochodów którymi jeździłem wcześniej (escort, celica, micra), najmniej \"przyjazna\". Nie jakoś tragicznie, ale po prostu mało jest w jej używaniu \"miękkości\":)
Wersja bez wspomagania to lekki szok gdy się wcześniej takim czymś nie jeździło, ale dzięki przeniesieniu napędu na tylną oś i braku napędu 4x4 kierownica pracuje \"lekko\":)
wysoko i fajnie:) Przyjemne krótkie zwisy pozwalają wygodnie to to parkować:)
mikroskopijny bagażnik, jest tak mały że kłopotliwe czasem są trochę większe walizki podróżne:)). Ja u siebie tą sprawę rozwiązałem autoboxem i już nie marudzę:) Wszelkie przyciski bardzo dobrze.
Klimatyzacja to konieczność, i chwała ojcom konstruktorom, że jest:))
niewiele miejsca z tyłu, auto z homologacją na 4 osoby i rzeczywiście na ani jedną więcej:). Z przodu bardzo dobrze, auto dla 2-ch osób - super:)
bardzo przeciętnie... zwłaszcza w wersji bez welurowych dywaników - ale takie wersje chyba nie były sprzedawane w Polsce w pierwszych latach..:)
Jak na aerodynamikę \"piętrowej willi\":)
Droga zabaweczka, ale bardzo wdzięczna.
wszystko super:)
wszystko super:)