Ocena kierowcy - Suzuki Jimny III Standard

wujotem, 6 lat temu
Silnik 1.3 VVT 85KM 63kW
Rok produkcji 2005
Suzuki Jimny III Standard 1.3 VVT 85KM 63kW 2002-2012 - Oceń swoje auto
Inne : łał ale radosny samochód.
Inne : na razie brak
jak to żona powiedziała taki resorak, ale skoro jej się podoba to mi też. A tak poważnie to bardzo przyjemny samochód do miasta i dzielny w terenie, wszędzie podjedzie i wszędzie zaparkuje. od trzech miesięcy za każdym razem jak do niego wsiadam, to sprawia mi to radość.
Wystarczająco cichy i wystarczająco silny, szkoda że nie spala mniej
Może trochę nieprecyzyjna ale to kwestia przyzwyczajenia, jak ktoś miał traktor ursusa albo nie jest rozpieszczony super nowymi samochodami to nie będzie miał problemów z użytkowaniem.
jest ok cóż więcej dodać,
Kształt pozwala świetnie panować nad końcem miasta. wykonanie właściwe, mimo że samochód ma 13 lat śladów korozji 1 ognisko:)
nic do dodania. widoczność ekstra, lusterka od stara robią swoją robotę, siedzi się wysoko. widzi się wszystko
zmiana z niemca na japończyka to kwestia przyzwyczajenia, jednak wszystko bardzo poprawne, choć bezpieczniki mogłyby być w bardziej dostępnym miejscu. może mogłobybyć więcej schowków, albo chociaż kilka ale to nie francuz.
po paru miesiącach jeszcze nie mam skonkretyzowanego zdania. być może trochę za mało wydajne. ale na codzień w porządku
zgodnie z zasadą mały samochód nie może mieć dużo miejsca w środku, ale można się zmieścić tylko trzeba popieścić. jak na tej wielkości samochód to 5 gwiazdek jak na przestrzeń wogóle to są samochody które są większe.
mogłoby być lepiej, szczególnie przy dużych prędkościach (120) poniżej 90 jest w porządku
no cóż, jak się ma kredens to opory stwarza, dlatego z kosztami trzeba się liczyć.
samochód spełnia oczekiwania jakie po pierwszym rzucie oka właściciel mu postawi.
nie zanotowałem, a jak coś się urwie w środku to mozna na śrubkę przykręcić i tak wszędzie pełno wkrętów jeden więcej w plastiku nic nie zmieni.
nie zanotowałem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 VVT 85KM 63kW [l/100km]