Ocena kierowcy - Suzuki Liana Hatchback

Azael11, 13 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Rok produkcji 2006
Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Inne : wnętrze siedzi się zaskakująco dobrze a oprzyżądowanie jest intuicyjne ++++
autko warte rozważenia, szukałem czegoś nie zajeżdżonego i trafiła się liana, fajne wygodne autko, martwi mnie spalanie (ale od czego są fachowi diagności) myślę że się poprawi
całkiem dynamiczny od dość niskich obrotów, głośny powyżej 4000
dość topornie wchodzi 1-ka reszta w normie ale bez rewelacji
na prostych, auto jest niestety dość wysokie i zimą można nie tyle co zarzucić dupką co zmienić pas
świetna widoczność do przodu, duże lusterka też robią swoje, mankament w tym niby kombi to strasznie zabudowany tył, ale to chyba tak już będzie w ceedzie nie lepiej
jakość materiałów ok wnętrze ładne i w dobrych kolorach, pilot w kierownicy w dość dziwnym miejscu ale można się przyzwyczaić, Wada to bagażnik, mocowanie półki to porażka i jeszcze ta dykta w podłodze. Tak jak by kasy starczyło księgowym tylko do tylnych foteli. ale i tak jest nieźle.
szybko się nagrzewa i równie szybko pozbywa wilgoci , słabe ogrzewanie tyłu.
wnętrze przestronne i całkiem wygodne, dość wysoka pozycja za kierownicą, jestem dość spory a za mną jeszcze ktoś usiądzie jest ok. Tylko ten miniaturowy bagażnik 279 l to trochę nędznie
jak jeździmy do 3500 jest super powyżej podkręcamy radio to jest niezłej jakości i ma całkiem niezłe brzmienie
nie ukrywam że ceny elementów eksploatacyjnych nie są najniższe, liana jest druga w rodzinie i do VW można kupić to samo za 1/3 ceny ale i tak jest lepiej od KIA czy mazdy
za te pieniądze nie kupisz nic równie fajnego,z dobrym wyposażeniem i wyprodukowanego w japoni -
bagażnik jego trzeszczące elementy i tandetna półka, reszty nie zauważyłem
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW [l/100km]