Oceny Suzuki Liana Hatchback

Oceny Suzuki Liana Hatchback – wybierz silnik

Najnowsze oceny Suzuki Liana Hatchback

~Łukasz
Suzuki Liana
Idealne, rodzinne auto. Niskie spalanie. Całkiem wygodne jak na swoje rozmiary. A przede wszystkim bezawaryjne. Jedynymi mankamentami był dość słaby silnik (1.4 DDis), ale rekompensował niskim spalaniem (w trasie nawet poniżej 5 l/100 km) - powszechnie wskazywany grube słupki przy oknie przednim, ograniczające nieco widoczność. I to w zasadzie tyle... Gdyby mi go nie zniszczono, jeździłbym nim dalej.
~Tomasz D.
Suzuki Liana
Oceniam ogólnie w stosunku do ceny auta, jego możliwości, pracy i niezawodności. Mam go od 2 lat, kupiłem sprowadzonego z Danii ze sprawdzonym przebiegiem. Dobre japońskie wozidełko. Może mało ambitne, ale tanie i niezawodne. Z boku wygląd średni, tył i przód mi się podoba, wnętrze też w miarę dobrze zaprojektowane. Największe wady to hałas powyżej 120 km/h, słaba widoczność w tylnej szybie i czasami stuki w słupkach w zawieszeniu.
~krowodrzagorka
Suzuki Liana
Auto na pewno godne uwagi. Jak ktoś trafi zadbany model i najlepiej poliftingowy będzie na pewno zadowolony. Ostatnio widziałem sztukę 4x4 z gazem z 2008 roku za 17 000. W tej cenie z takim wyposażeniem nie ma szans żeby kupić inny samochód. Sprawdzi się na długie trasy jak i do jeżdżenia po mieście. Dobre wozidełko.
~er
Suzuki Liana
To druga po ponad 2 latach ocena tego pojazdu (mam go od nowości, z salonu) Z czasem samochód zyskuje, awaryjność do zakceptowania a świerszcze - trzeba się przyzwyczaić, to typowe dla tego producenta (choć nie chwalebne) Serwis j.w.
~Sławko z Lublina
Suzuki Liana
Stawiam 4 choć nie jestem super zadowolony. Mam jednak przekonanie, że mogłem gorzej wybrać. Niemniej szykuję powoli zmianę i na pewno nie będzie to marka tak słabo zakorzeniona na naszym rynku motoryzacyjnym. Szczególnie doskwiera brak zamienników części zamiennych.
~piotr_ch@o2.pl
Suzuki Liana
Otrzymałem dokładnie to czego się spodziewałem. Typowy emerytowóz :) Auto na maksa nastawione na komfort jazdy, bez zadnych sportowych aspiracji. Na miasto bomba, na trasie nieco tęsknie za poprzednikiem (Nissan Primera GT). Zakupu nigdy nie żalowałem, duuuuużo plusów i kilka malutkich minusików ale to dosłownie pierdoły. No i nie ma obaw, żeby auto gdzieś zostawić na noc - brak zainteresowania dla zlodziei czy gówniarzy kradnących...
~smokoviec@wp.pl
Suzuki Liana
Marzyłem o Lianie od dawna, aż dopiąłem swojego, niestety, mimo wszystko, i twierdzę to z żalem, jestem rozczarowany.Największym plusem będzie to, że będziesz miał{a} niebanalny samochód z dobrym wyposażeniem, idealny dla rodziny 2+2,z fajnym wnętrzem,i dobrym silnikiem Minusy to duża usterkowość i ta TRZESZCĄCA KABINA, drogi i słaby serwis
~mmalin02
Suzuki Liana
ogolnie autko polecam wszystkim komu nie zalezy na zawrotnuych osiagach nie znaczy tez ze jest wolowate kiedy wkreci sie na obroty idzie jak strzala jest bardzo oszczednie i komfortowe moglo by byc cichsze ale w stosuynku ceny do jakosci wypada u mnie bardzo dobrze
~dzindzibou@gazeta.pl
Hatchback 2.3 i 16V 155KM 114kW
Suzuki Liana
Gdybym mial wybierac jeszcze raz - nie zastanawialbym sie tylko wybral wlasnie Aerio bo Liana ma za maly silnik a pali prawie tyle samo. Ew. wybralbym wersje 4WD. Poza tym - to japończyk w kazdym calu. Kto jezdzil takimi autami - wie co mam na mysli :)
~gregpaw@op.pl
Suzuki Liana
Kupiłem diesla bo potrzebne było ekonomiczne auto. Gdyby nie problem z "kretynami" z AUTOPORADA było by jeszcze fajniej. Przez ponad 3 tygodnie nie potrafili zlokalizować usterki świecy zarowej. Zmieniłem serwis i jest ok. Po 15 tyś nic się nie dzieje. Dobra cena, dobry towar, dobre uzytkowanie.
Suzuki Liana Hatchback