Ocena kierowcy - Suzuki Liana Hatchback

Marcin, 19 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Rok produkcji 2004
Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Za takie pieniądze trudno kupić coś podobnego z takim wyposażeniem, bardzo estetyczne wnętrze, niezłe materiały......i to co od razu doceniłem....świetne audio jak na fabryczy zestawik.
Całkiem elastyczne autko, kultura pracy silnika na postoju - bardzo dobra.
Nieźle,ale skok lewarka mógłby być trochę krótszy, nie zauważyłem problemów z 2 i wstecznym.
Przyjemnie idzie po dziurach, choć mógłby troszkę lepiej tłumić. Do spokojnej, relaksacyjnej jazdy całkiem wystarcza, do szleństw......kategorycznie nie nadaje się, jak ktoś ma ochotę powygłupiać się na drodze (palić gumę,pokręcić się trochę, dawać ostro po zakrętach) polecam co najmniej 200 koni mechanicznych i Hondę Integre albo Toyote Celice.
Bardzo dobra
Całkiem niezła....denerwuje mnie troche zbyt oddalony włącznik kierunkowskazów...może dlatego, że nie mam paluchów długich jak małpa.
Bardzo dobra
Sporo przestrzeni jak na tak niewielki rozstaw osi, ale wysoka jest i to też czuć w środku.
Raczej przeciętne...wyraźnie słychać w kabinie odgłos silnika powyżej 3,5 tys obrotów....,osobiście mi nie przeszkadza. Dla koneserów ciszy, stworzono Meśki S -ki, Maybachy, itp.
Może być....
Bardzo dobra
Brak... ocenimy po 100 tys. km.
Jak wyżej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW [l/100km]