Lista ocen Suzuki Liana (152)

~mmalin02
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
ogolnie autko polecam wszystkim komu nie zalezy na zawrotnuych osiagach nie znaczy tez ze jest wolowate kiedy wkreci sie na obroty idzie jak strzala jest bardzo oszczednie i komfortowe moglo by byc cichsze ale w stosuynku ceny do jakosci wypada u mnie bardzo dobrze
~grooniar@yahoo.com
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Auto oszczędne, pojemne, w sumie bez awaryjne. Był problem z kontrolką podgrzewania świecy żarowej. Polskie serwisy nie mogły zlokalizować usterki przy pom. komputera. Zrobili to dopiero Słowacy, chociaż diesli nie mają w sprzedaży/!!!/ Naprawa na słowacji - 2 dni sprowadzenie częsci / moduł elektroniczny/ 1 dzień naprawa - umyte i odkurzone auto. Wieczorem z mechanikami piliśmy piwo i gadaliśmy o ... Suzuki diesel . Oni mają Liane 4X4. Fajnie...
3,2
~jerryl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Skrzypiące autko z dalekiej Japonii ? Spodziewałem się niezawodności i precyzji.
~Wojtek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 103KM 76kW
Bardzo dobrze wyposażone auto i jak sądze niezawodne. Bardo dobry bagażnik do wożenia pieska. Samochód polecam szukającym japończyka i dobrej relacji wyposażenia do ceny.
~Maciej
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
silnik dobrze wchodi w obroty, głośny przy przyspieszaniu, ale dzwięk rasowy i zdrowy jakby motocyklowy- mozna polubić. przyspieszenia ponizej 100 na 5 biegu takie sobie, 110-150 kiedy sie "zagapisz". na obrotach jałowych nie słychac kompletnie nic. (Silnik)
~Knight
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Doskonały samochód polecam każdemu, którego nudzi VW Golf i inne przereklamowane samochody, jest duży wygodny, dynamiczny i bezawaryjny, polecam każdemu.
~ss
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Jedyny problem to spalanie nawet na trasie, nie przekraczając 100 pali ponad 7 l. przy 120-150 powyzej 8. Mało atrakcyjny wygląd tyłu ale za to przód bez zarzutu. Kieszenie w drzwiach do niczego.
~maciek
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
po 40000 km silnik coraz cichszy ,wysoka kultura pracy , elastyczny, bardzo dobry przy wyprzedzaniu na czwórce. najmniejszych usterek , na autostradzie można spokojnie jechać 170 (Silnik)
~gregpaw@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Kupiłem diesla bo potrzebne było ekonomiczne auto. Gdyby nie problem z "kretynami" z AUTOPORADA było by jeszcze fajniej. Przez ponad 3 tygodnie nie potrafili zlokalizować usterki świecy zarowej. Zmieniłem serwis i jest ok. Po 15 tyś nic się nie dzieje. Dobra cena, dobry towar, dobre uzytkowanie.
~znajacypasazer
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
jak to japonczyk-technicznie bardfzo dobry ale przydaloby sie jeszcze wiecej ,,komfortu``-np.taki plastik z tylu jaki jest z przodu,lampki w dole drzwi,regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach,jakies EBD-cos jeszcze oprocz ABSu.Ze względu na zla widocznosc tulu moglby byc ESP choc nie jest to nieodzowne