Lista ocen Suzuki Maruti (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Bardzo tani pojazd i wdodatku ekonomiczny jakość plastików pozostawia wiele do życzenia lecz co można chcieć od autka które można kupić już za 1000zl ;) http://maruti.phorum.pl/
~Endriu
Hatchback 0.8 39KM 29kW
najciekawsze auto do ceny 3 tys zl . jakosc elementow mechanicznych bardzo dobra , jedynie przecietne jest spasowanie plastikowych elementow wnetrza .
~Jacek Romanowski e-mail sq5irn@wp.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Nie drogie auto w eksploatacji a cena nie wygórowana wolę kupić starszę maruti niż nowszego malucha czy też tico( tico koroduje za szybko)
~Smok
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Wszędzie dowiezie i w przeliczeniu na km wychodzą grosze. O ile za jakość uznaje się sprawne przemieszczanie a nie komfort i styl.
~zajac_pl@interia.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
no ja dalem 1500zl wiec napewno nie przeplacilem a korzysc i przyjemnosc z jazdy w miescie (kiedy nie ma korkow) mam
~Marcin
Hatchback 0.8 39KM 29kW
teraz jak są autka z Unii to za dużo się za niego nie dostanie, więc za tą cene jest świetne, zwłaszcza do jazdy po mieście.
~RAMZES
Hatchback 0.8 39KM 29kW
za niewielkie pieniądze można kupić małe Suzuki w dobrym stanie technicznym i jeździć nim jeszcze długo bezawaryjnie. Polecam
~RAMZES
Hatchback 0.8 39KM 29kW
za takie pieniądze można sprawić sobie naprawdę niezawodne i tanie autko. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
~Monster
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Za śmieszne pieniądze dostajemy super autko. Jeśli ktoś nie ma kompleksu małego....auta.
~Sebas1236
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Za grosze można go kupić a jest nezawodny i ma nawet dobre przyspieszenie