Oceny Suzuki Samurai

Oceny Suzuki Samurai– wybierz silnik

Najnowsze oceny Suzuki Samurai

~Krnąbrny Rajdowiec
Suzuki Samurai I
Bardzo dzielne auto, nie ma żadnych kompleksów na tle większych i dużo droższych terenówek. Jeździłem nim po poligonie drawskim i zawsze można było na nim polegać, nawet jak się zapomniało o wymianie oleju... ;) Jednak trzeba pamiętać, że nie jest to auto na każdą okazję i do wszystkiego.
~Jacek
Suzuki Samurai I
Auto oczywiscie nie dla kazdego, ale moj suzuczek to: 1. swietne auto w teren, 2. jest po kapitalnej blacharce i wyglada bosko (zwlaszcza bez dachu) i niczego wiecej nie potrzebuje....:)
~bernard z gliwic/zabrza
Suzuki Samurai I
Brak najwyższej oceny spowodowany jest jakością blach. To jest najsłabsze miejsce tego pojazdu. Auto posiada ramę, dlatego nie jest strategiczny punkt, no ale ... Zaleta to czas produkcji tej serii suzuki. Sporo aut na ŚWIECIE. To jest sympatyczne. Są SJ 410 SJ 413 Samuraje itd. Wiele części pasuje do mojego autka. Bomba *
3,1
~leon z lasu
Suzuki Samurai I
Auto bardzo ekonomiczne - prawdziwa terenówka za niewielkie pieniądze a w dodatku niskie opłaty i mało pali. Auto z duszą.
~Maciej
Suzuki Samurai I
Jest to moje wymarzone autko, z usterkami i hałasem sie liczyłem. Samurai to rasowa terenówka, jeśli ktoś lubi zajrzeć pod maske i powariować w terenie to nie ma nic lepszego!
~Rafał
Suzuki Samurai I
Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego autka ..chociaz mam wiele pomyslow na jego poprawe zarowno pod wzgledem estetycznym jak i praktycznym (jazda w terenie) ograniczaj mnie jedynie pieniazki...
Suzuki Samurai I
Jak ktoś potrzebuje auta na zakupy i do kościoła, to niech lepiej omija szerokim łukiem, ale jak ktoś chce bawić się w terenie, to jest to doskonały wybór
~Jacek -Sławno.
Suzuki Samurai I
Jeśli ktoś będzie chciał go ode mnie odkupić to odpowiedź jest jedna - on nie jest na sprzedaż! W terenie wjedzie wszędzie. A latem bez dachu, nad morzem - to jest to co tygrysy lubią najbardziej.
~polesfirsttofight@wp.pl
Suzuki Samurai I
To nie auto dla podtatusiałych mieszczuchów. Daje wiele frajdy w terenie, no i moze super wygladac jak sie je dobrze zrobi. Codzienny komfort uzytkowania jest jak fiata 126p, z tym że sie nie psuje. Silnik jest super, nie do zdarcia. Troche zbyt delikatne zawieszenie jak na auto terenowe. Za tą cene mozna miec calkiem przyzwoity samochod, ale nie o to chodzi. To auto jest niepowtarzalne. Polecam młodym ludziom, szukającym czegoś więcej...
~tomasz.9319105@pharmanet.com.pl
Suzuki Samurai I
Doskonale,bo takiego auta oczekiawłem.Może teraz kupiłbym Jimniego ale gdybym zrobił to nie poznawszy Samuraia,nie darowałbym sobie nigdy.Mam zamiar poeksploatować nawet do 10 lat.