Ocena kierowcy - Suzuki Samurai

Argento_cali, 16 lat temu
Rok produkcji 1988
Suzuki Samurai 1.3 64KM 47kW 1984-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Zaskoczyl mnie silnik bo niepodejrzewalem ze to 1.3 tak daje w terenie
Wlozylem filtr powietrza i cos mi gasnie na wolnych obrotach,jak jezdzilem bez filtra bylo dobrze,ogolnie niewierzylem ze to autko podjerzdza praktycznie wszedzie na tym silniczku 1.3.Lepsze wrazenia w terenie niz jazda sportowym samochodem 250 km/h
ogolnie tak jak chyba we wszystkich samurajach nieraz ciezko przelaczyc na reduktor
w terenie doskonale,ale na trasie jakieis koszmar!!!(mam bardzo szerokie opony)a poza tym bardzo mala skretnosc
Widocznosc jest super chociarz ma blaszaka to lepiej niz we fronterze itp.
Kaszana,ale to auto terenowe i ja nim jezdze tylko w terenie wiec dlamnie ok.Osobom,ktore cjhca go kupic i trzymac jako jeden samochod nie polecam
W zime super grzanie jak na taki samochod to naprawde doskonale,latem tez nie jest zle uchylam tylne szyby i jest git
dla siedzacych z przodu super,fotele bardzo ladnie trzymaja,a z tylu???nie wiem bo mam caly czas zlozone siedzenia
glosno,glosno,glosno,ale to jest ten urok terenowek prawdziwych!!!cos za cos!!!tu wjezdzamy wszedzie a w innych jest cicho,ale nie daja rady w terenie
szczerze to jestem w szoku bo leje w niego okolo 2 stowek na miesiac i jezdze tylko w terenie w co trzeci dzien mniej wiecej,po 2-3 godzinki,gdzie kolega jeepem 5.2 na jedna jazde ze mna mosi wydac okolo 90 zlotych.a niema roznicy w podjazdach bo tam gdzie wjedzie on to ja tez
Ja jezdze tylko w terenie i dlamnie jest on doskonaly,niemam zadnych zastrzezen
problemy na wolnych obrotach a pozatym doskonale

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 64KM 47kW [l/100km]

9,8