Oceny Suzuki Splash Hatchback 1.2 86KM 63kW 2008-2012

Suzuki Splash Hatchback 1.2 86KM 63kW 2008-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Splash Hatchback 1.2 86KM 63kW 2008-2012

~Wnuk
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Samochód był kupiony dla dziadka, który ze względu na wiek potrzebował auta z wysokim siedzeniem i automatyczną skrzynią biegów na dosłowne dojazdy do kościoła i z powrotem. Od roku ja z niego korzystam i dojeżdżam nim do pracy jakieś 30km po drogach w terenie niezabudowanym i zabudowanym w proporcji ok 75 do 25 bez stania w korkach czy na światłach. Spalanie na poziomie 5,8L/100 wg komputera. Przy 182cm trudno mi znaleźć wygodną pozycję,...
4,1
~Mateusz.
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Ocena tego auta powinna być bardzo ukierunkowana. Tzn. wszystko zależy o celu do jakiego potrzebujemy auta. Suzuki posiadał mój ojciec, a że posiadał je w momencie kiedy mieszkałem z rodzicami, auto to było bardzo często użytkowane przez moją osobę. Zakładając, że miało to być auto do jazdy miejskiej to chyba jeden z najlepszych wyborów. Jeśli auto miało służyć jako "główne w rodzinie" jak było w przypadku mojej rodziny to radzę to przemyśleć....
~Piotr
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Opis może krytyczny, ale wskazuję na wady. Należy jednak podkreślić, że dotyczą głównie elastyczności (może subiektywnej), prześfitu i widoczności oraz miejsca z tyłu dla osoby o moim wzroście. Problem widocznosci jest moim zdaniem bardzo poważny. Suzuki daje regulację foteli, kierownicy, ogrom miejsca nad głową - ale lusterko mam przed oczami. Wysokim osobom proponuję w salonie zrobić sobie jazdę próbną. Osoby poniżej 180 cm, które nie mają...
~erkaerka
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Usterki (jak wyżej) uciążliwe, ale nieumiejętność ich usunięcia wynika pewnie z niedouczenia pracowników serwisu - a jestem na ASO skazana (gwarancja). W sumie autko bardzo udane, nawet bagażnik, choć mały, daje radę wozić moje zakupy :). Jest zwrotny, mocny, wszędzie się wciśnie... no i jest śliczny. Jednak na samochód rodzinny zdecydowanie nie nadaje się.
~peppek
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Kupiliśmy to auto dla żony i do jazdy po mieście (zakupy, szkoła itp). Na 2 auto w rodzinie świetnie się nadaje. Na rodzinne raczej nie bo bagażnik symboliczny. Jazda nim to przyjemność. Za 35 tys. z max. wyposażeniem. Oglądaliśmy konkurencję. Najbardziej mnie rozśmieszyła oferta toyoty (aygoo) Za podobnie wyposażoną ale z silnikiem żałoznym 3-cyl 1.0 60 kM - ponad 40 tys !!!
~Nowy użytkownik.
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Przejachałem tym autem 6500km na zasadzie zapal dojedź 5-10km,średnie spalanie 6,5-6,6l/100km w okresie od 31.10.2008 w sezonie zimowym to nie jest źle(mierzone na zasadzie zbiornik do pełna),i w/g wskazań komp.Narazie bez zastrzeżeń, za takie pieniądze nowego samochodu raczej trudno kupić.Bez większych uwag.
~az
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Samochód nowoczesny, bardzo bogato wyposażony,doskonały silnik żwawy na wysokich obrotach.Komfort jazdy, jak na klasę auta bardzo dobry. Przeciętna jest jedynie jakość plastików, podobna,jak w Yarisce, czy Colcie, znacznie lepsza niż w I 10! Na tak dużą kabinę powinna być przesuwana tylna kanapa!Mały bagażnik.
~jarek
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Jest to rewelacyjne auto choć drogie / jakość ma swoja cenę. pakowne,dynamiczne autko miejskie.
~arturo
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Super autko za którym każdy się obejrzy.Gdyby nie ta skrzynia biegów byłoby idealnie.
~radcamuszel@o2.pl
Hatchback 1.2 86KM 63kW
ogólnie samochód wart zaineresowania. Gdyby nie ten drobiazg z biegiem wstecznym i długością to ocena doskonale pewna.
Suzuki Splash Hatchback