Lista ocen Suzuki Splash (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radcamuszel@o2.pl
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Jak w każdym aucie są rzeczy do poprawki. Np. powinny być fabryczne chlapacze z tyłu/bardzo zarzuca tylną szybę/ Jakość wycieraczek poniżej oczekiwań, w zasadzie po niecałym roku do wymiany. Schowek na radiem nieekonomiczny, chyba tylko na klucze do domu. W tym miejscu lepiej było urządzić coś do zamontowania nawigacji.
~goga
Hatchback 1.2 86KM 63kW
od początku coś brzęczy w desce po stronie pasażera , ja nie mogę namierzyć co to jest , a w serwisie niczego \"nie zauważyli\" czasami jest to mocno denerwujące
~Mateusz.
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Praktycznie brak drobnych usterek. Standardowa wymiana olejów, filtrów, klocków hamulcowych itp. Nie wiem, jak to wygląda w aucie mającym ponad 10 lat.
~Michał
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Raczej nie wierzyłem w bezawaryjność Suzuki - wolę Mazdy i Hondy. A tu okazuje się że jak na razie wszytko idealnie:)
~peppek
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Daję 5 gwiazdek awansem. Mam nadzieje że się nie zawiodę. W końcu to japońskie auto choć robione ...na Węgrzech :-)
~az
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Na razie wszystko OK,poza denerwującym klekotem z prawej strony.Według mnie to dźwignia wysokości fotela pasażera.
~fiets@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 86KM 63kW
coś się telepie od początku przy zamkach w prawych drzwiach. Wierzę że serwis potrafi to naprawić
~Wnuk
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Opadająca klapa bagażnika w zimie, prawdopodobnie uszkodzona antena radia.
~rossi
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Przez 3 lata jedyna usterka byla dziura w rurce od klimatyzacji.
Dziennik kosztów dla Suzuki Splash
9,1
~Missi
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Odczepił się pokrowiec/materiał siedziska fotela pasażera. Dwa razy.