Lista ocen Suzuki Splash (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz.
Hatchback 1.2 86KM 63kW
O ile wygoda foteli jest fatalna to przestrzeni jak na auto miejskie nie brakuje. Auto wydaje się o wiele większe w środku niż wygląda na zewnątrz. Przy moim wzroście ponad 180 cm jest to zaleta. Na nogi z przodu sporo miejsca, ale na tylnej kanapie sprawa wygląda już o wiele gorzej. Głową o podsufitkę nie uderzałem, ale na nogi to za wiele miejsca nie było.
~peppek
Hatchback 1.2 86KM 63kW
To małe autko ale ma 5 drzwi i na niedługich trasach 4 osoby dorosłe jadą naprawdę wygodnie. Choć pozycja za kierownicą niezbyt wygodna. Siedzi się wysoko a możliwości regulacji ograniczone. Mam 180 cm i nie mogę się dopasować. Żona jest niższa 170 cm i nie narzeka. Ja mam problemy nawet jak obniżę max siedzenie i podwyższę kierownicę.
~Missi
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Bardzo dobrze. Oczywiście jako auto dla 4 osób bez bagażu. Rewelacyjnie się sprawdza w mieście. Do samochodu się bardziej wchodzi niż wsiada. Pod dostatkiem miejsca na głowę i nogi nawet dla osobników o wzroście 185cm.
~Michał
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Największy plus tego auta. Ogólnie nie znoszę najmniejszej klasy samochodów ze względu na ilość miejsca w środku. Tutaj czuję +/- jak np. w Zafirze. Aha, zabrakło już miejsca na normalny bagażnik.
~wojnart
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Jak na małe autko, to przestrzeń jest rewelacyjna. Jak do tej pory, nie udało mi się dobić wagi do 70kg więc trochę latam w tej przestrzeni :) Jak do tej pory nie słyszałem narzekania pasażerów.
~zadowolona
Hatchback 5d Facelifting 1.2 94KM 69kW
Przestrzeń dla kierowcy można regulować w bardzo dużym zakresie zarówno przód/tył jak i góra/dół. Ja mam 183cm wzrostu i zostaje mi jeszcze sporo miejsca nad głową.
~odo
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Jestem dość wysoki (1.90). Na przednich siedzieniach i na tylnych jest sporo miejsca nad głową i na nogi. Myślę, że z przestrzenią nikt nie powinien mieć problemów.
~Adik_S
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Jak na tak mały samochód - fantastycznie. Z tyłu dużo więcej miejsca nad głową niż w Yarisie, gdzie cały czas uderzałem o sufit (a właściwie słupek).
~arturo
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Z przodu miejsca wystarczająco dużo a z tyłu jak na tak małe auto to rewelacja.Miejsca nad głową jak w dużym vanie.

Usterki Suzuki Splash

Suzuki Splash – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Jak na takie małe autko miejsca jest dosyć - problem dla osób pow. 180 cm tylne fotele - no i niewielki bagażnik.