Lista ocen Suzuki Splash (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~erkaerka
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Usterki (jak wyżej) uciążliwe, ale nieumiejętność ich usunięcia wynika pewnie z niedouczenia pracowników serwisu - a jestem na ASO skazana (gwarancja). W sumie autko bardzo udane, nawet bagażnik, choć mały, daje radę wozić moje zakupy :). Jest zwrotny, mocny, wszędzie się wciśnie... no i jest śliczny. Jednak na samochód rodzinny zdecydowanie nie nadaje się.
~Pani kierowniczka
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Szukałam małego i ekonomicznego samochodu do miasta.I znalazłam splasha. Po jeździe próbnej i po porównaniu go z innymi małymi samochodami Splash według mnie prezentował się najlepiej. Ogólnie jest bardzo fajnym samochodem, który zwraca na siebie uwagę.(no i na parkingu ze znalezieniem go nie ma problemu bo zawsze wystaje ponad inne samochody).
~Nowy użytkownik.
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Przejachałem tym autem 6500km na zasadzie zapal dojedź 5-10km,średnie spalanie 6,5-6,6l/100km w okresie od 31.10.2008 w sezonie zimowym to nie jest źle(mierzone na zasadzie zbiornik do pełna),i w/g wskazań komp.Narazie bez zastrzeżeń, za takie pieniądze nowego samochodu raczej trudno kupić.Bez większych uwag.
~az
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Samochód nowoczesny, bardzo bogato wyposażony,doskonały silnik żwawy na wysokich obrotach.Komfort jazdy, jak na klasę auta bardzo dobry. Przeciętna jest jedynie jakość plastików, podobna,jak w Yarisce, czy Colcie, znacznie lepsza niż w I 10! Na tak dużą kabinę powinna być przesuwana tylna kanapa!Mały bagażnik.
~Michał
Hatchback 1.0 65KM 48kW
W skali szkolnej mocne 4+ Naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić. Mały silnik, ale to mój błąd - mogłem kupić 1.2
~radcamuszel@o2.pl
Hatchback 1.2 86KM 63kW
ogólnie samochód wart zaineresowania. Gdyby nie ten drobiazg z biegiem wstecznym i długością to ocena doskonale pewna.
~zb
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Samochód fajny i o unikalnym wyglądzie dotychczas nie widzialem innego Splasha i gdy jade widze jak ludzie się za mną oglądają
~jarek
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Jest to rewelacyjne auto choć drogie / jakość ma swoja cenę. pakowne,dynamiczne autko miejskie.
~arturo
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Super autko za którym każdy się obejrzy.Gdyby nie ta skrzynia biegów byłoby idealnie.

Usterki Suzuki Splash

Suzuki Splash – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mała
Hatchback 1.3 DDiS 75KM 55kW
uwazam ,ze jest to auto typowo miejskie i jak na nie dobrze sie nim jezdzi...