Ocena kierowcy - Suzuki Swift I

Kuźmiński, 17 lat temu
Silnik 1.3 GTi/GXi 101KM 74kW
Rok produkcji 1989
Suzuki Swift I 1.3 GTi/GXi 101KM 74kW 1986-1989 - Oceń swoje auto
jak na taka pojemnosc taka moc to jest niezle osiagniecie idzie z niego wycisnac 8 do setki :) a przy normalnej jezdzie spalanie bardzo malutkie ok 5.5 l
no z trzecim biegiem trzeba juz u mnie celowac ale pozatym ok dlugie przelozenia hehe zwija jak nic na 2 wyciska 110 i jeszcze na czerwone nie wchodzi zaznaczam to GTi
u mnie jest problem bo gdy zwijam to mnie strasznie zamiata podejrzewam ze gumy do wymiany ale pozatym prowadzi sie dosc fajnie
calkiem calkiem widac wszedzie bardzo dobre lusterka sa dyze i naprawde fajnie w nich widac :)
jak by nie bylo jak na tamte czasy mialo jeden z najlepszych wskaznikow oporu powietrza
szybko sie nagrzewa ale do wywietrznikow z tylu to malo juz co dolatuje hehe naszczescie przewaznie jezdzi sie z przodu ;)
doskonala przestrzen dla kierowcy i pasazera ( z przodu ) bo z tylu na max cofnietych siedzeniach dobrze nie jest ale z przodu w zypelnosci starcza ja mam 184 cm i jest ok
u mnie obijaja sie plastiki i to jest wnerwiajace gdyby jednak to wyeliminowal to jest dosc cich tylko ja mam akurat sportowy wydech i dosc go slychac
zuzycie male okolo 5.5 l na 100 jak sie nie depta hehe bo jak sie depta to jest gorzej u mnie lyka nawet z 8 ale uwierzcie warto se doplacic te 2 litry za ta frajde hehe 1.3 ale wiekszosc bryczek 1.6 ( normalnych 1.6 ) lyka bez problemu :) a czesci wbrew pozorom nie sa az takie drogie np pasek z napinaczem 200zl przeglub kompletny 140zl wiec tak zle nie jest
jak by nie bylo kupilem je za 3.500 z gazem z radiem i dobrymi oponami i powiem tak nie spodziewalbym sie nigdy wczesniej ze cos co ma pojemnosc 1.3 potrafi sie tak zbierac :) wow predzej mialem tipo 1.9 td i to byl mul jak h... w porownaniu do GTi
no u mnie juz sie 2 razy popsulo ale raz to ze tak powiem sie samo naprawilo a 2 raz to sie palec w aparacie idkrecil jak nie wiem ale przykrecilem i git

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 GTi/GXi 101KM 74kW [l/100km]

6,2