Najnowsze oceny Suzuki Swift

~quadalcanal1
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Suzuki Swift VI
świadomy zakup ostatniego Japończyka. auto dla określonego nabywcy - małe ale pojemne. Po co płacić za kolosa 4,5 długości w którym mniej miejsca dla pasażerów a trudniejsze manewrowanie a i spalanie adekwatnie większe?
~Ali
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Suzuki Swift IV
Jak dla mnie Swift jest jednym z najładniejszych i najoryginalniejszych w swojej klasie - obejrzy się za nim prawie każda kobieta a jak mamy ponad 4 tysiące na obrotomierzu to i z zainteresowaniem każdy facet... Co najbardziej zaskakuje, to że jak na codzień jeżdżę raczej autami klasy D i do tej pory nie lubiłem i niepewnie się czułem w maluchach, tak w Swifcie żony nie czuję się jak w małym aucie - ani pod względem wystroju wnętrza (zwykle...
~Ellute
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Suzuki Swift III
Auto jak dla mnie:) Kobietkom polecam. Tylko uważajcie na zakrętach - autko jest lekkie! Solidne, japońskie - a właściwie węgierskie cacko! Węgierskie poznacie po chowanej antence nad głową kierowcy;)
~Kimi
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Suzuki Swift V
Przed kupnem tego auta jezdziłem wszystkimi jego konkurentami. Seatami, skodami, Polo, koreańcami itp. Wszystkie poza swiftem w środku wyglądają staro lub plastikowo. Polo ma lepszy plastik ale design bym powiedział raczej 1999r -> wszystko kwadratowe, zamknięte w kwadracie, zwykły podswietlany na zielono wyswietlaczyk jak w kalkulatorze itp. Polecam w wersji elegance w kolorze czarnym. Wygląda ślicznie, jeździ ślicznie. Pali narazie...
~ma_pi
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Suzuki Swift V
To moja druga ocena, po przejechaniu 13 km/h. Dodałam tylko parę nowych spostrzeżeń. Nadal ani przez chwilę nie żałowałam zakupu tego samochodu.
~krzysztof kk
Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW
Suzuki Swift IV
Bardzo dobry samochód, świetnie przemyslany, łatwo wymienić takie rzeczy jak oleje, czy filtry, bardzo dobre wyposażenie jak na klasę mini, ładne wnetzre, oryginalny wygląd, w środku wszystko proste i jasne bez żadnych udziwnień, dla mnie super, a jeżdziłem już różnymi autami. minimalne wady za działanie skrzyni biegów i hałas w środku
~Budrys
Hatchback 5d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Suzuki Swift V
Na miasto nie ma lepszego w swojej klasie i tych pieniądzach (mówimy o wersji limitowanej)
~Kaczor
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Suzuki Swift IV
Kupilem go jako male autko o sportowym zacieciu. Wiec takie wady jak dosc wysokie zuzycie paliwa, glosna praca silnika czy tez twarde zawieszenie sa normalne dla tego typu pojazdow. Praca skrzynie biegow nie jest doskonala. Ale oceniam caloksztalt.
~Adam
Sedan 1.3 i 68KM 50kW
Suzuki Swift III
Swift Sedan 1.3 GLX- już niestety chyba nie sprzedawany w starej wersji - to idealne jeździdełko do miasta. Na tyle duże, że cztery dorosłe osoby bez problemu pojadą nim na wakacje. Na tyle mały, że łatwy do parkowania w mieście, choć to nie gabaryt malucha oczywiście. Dobre auto dla młodego człowieka i biedniejszej rodziny - nie ma żadnych powodów do kupowania samochodów włoskich lub francuskich (poza urodą) które mają to do siebie, że psują...
~Raul 1977
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 136KM 100kW
Suzuki Swift V
Auto dość wygodne. Udany kompromis pomiędzy komfortem a pewnością prowadzenia. Jednakże kilka elementów przemawia za tym, że jest to raczej dość udany samochód miejski do sprawnego poruszania się w korkach i na krótszych dystansach niż rasowy hot hatch. Jednym słowem napis "Sport" na tylnej klapie i fotelach jest raczej na wyrost (no ale np. szachy to też sport)
Suzuki Swift