Ocena kierowcy - Suzuki Swift II Sedan

jacek_gsm@poczta.fm, 15 lat temu
Rok produkcji 1990
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Suzuki Swift II Sedan 1.6 95KM 70kW 1989-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : niezawodna jednostka napędowa przy 300 000km zamontowałem LPG i po przejechaniu ponad 60.000km nie widze roznicy w jeździe LPG/E95, silnik i podzespoły pracują naprawdę wspaniale godny polecenia model.
Karoseria : skrzypienie zawiasów po prawej stronie (czpienie zawiasów)
Poprostu nie ma czego tu juz dodać Suzuki Swift 1.6 GLX Sedan z 1990 roku z LPG to jest to !!!!!!!
biorąc pod uwagę jakość paliwa jakie lejemy do naszych autek to naprawdę nie ma do czego sie przyczepić silnik jest OK!!!
precyzyjna i bardzo elastyczna w dużym zakresie prędkości
wersja sedan z 1990roku produkowana przez Japończyków jest na nasze drogi troszeczke za mięka można to poprawic wymieniając amortyzatory lub przyzwyczajić się do tego. Ja się przyzwycziłem do tego.
jest oki jestem wysokim kierowcą więc widocznośc mam wspaniałą
może być jes oki
wystarczasjące
jak na tak mały samochodzik naprawde jest oki
mogło by być troszeczke lepsze
przy srednim 8,5l/100km nie ważne czy na LPG czy na E95 to naprawde jest super. Przeglądy, mając ten model który ma juz 18 lat tylko jeden raz zaszła potrzeba skorzystania z usług servisu. takie prace jak wymiana oleju czy klocków to potrafie sam zrobic więc nie moge mowic o cenach servisu,naprawe mial tylko jedną jak rozpieła sie półoś wyskoczylo zabezpieczenie,razem z lawetą i naprawą w autoryzowanym servisie zapaciłem dobrą cene po rozpoznaniu na miejscu u mechaników za taką uslugę bym zapłacił 40% więcej, więc jest oki.
warto pamiętac by smarowac uszczelki i zawiasy drzwi to sie opłaci w postaci ciszy podczas jazdy

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 95KM 70kW [l/100km]

7,6