Ocena kierowcy - Suzuki Swift III Hatchback

Silnik 1.3 i 16V 86KM 63kW
Rok produkcji 2002
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Suzuki Swift III Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : mam niesamowitą frajde jak sobie ruszam na światłach w krakowie
jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, to mój drugi swift poprzedni był 3 dzwiowy 1.0 bardzo dobrze służył do momemtu urodzin dziecka (przez 5 lat), wtedy kupiłem obecnego 5 dzwiowego, I teraz się historia powtarza urodził mi się drugi syn i robi się ciasno z żalem chyba będę go musiał sprzedać po zamontowaniu 2 fotelików robi się ciasno, bagażnik dość duży 300 l. wózek dla dziecka wchodzi bez problemów ale żeby jeszcze coś wlożyć to już sztuka, chyba kupie suzuki liane, myśle że nie będzie gorsza od swifta.
85 km bardzo dobrze sobie radzi, świetne przyśpieszenie co przy dzisiejszym ruchu jest ważne, można sprawnie wyprzedzić czy włączyć się do ruchu, a na trzecim biegu to ciągnie jak sportowy wózek.
precyzyjna nie za długi skok, nie mam zastrzeżeń.
zawieszenie bardzo dobre chociaż troche twarde, z tyłu wielowachaczowe stosowane w samochodach o klase dwie wyżej.
widoczność dobra, normalnie przodu nie widać jeżeli o to chodzi jak w wszystkich samochodach obecnie produkowanych
dobra, wszystko pod ręką jedynie przyciski opuszczania szyby za chamólcem ręcznym ale szybko się można przyzwyczaić i wszysko ok.
ogrzewanie super bardzo szybko grzeje dosłownie po przejechani kilometra, chyba że jest -20 to po dwóch km.
no i tu jest troche gorzej do 100-110 jest dobrze ale potem to jest troche głośny, ale gdzie w polsce można jeździć szybciej.
i za to dałbym mu 6 z ++++ gdyby była taka ocena w szkole, spalanie minimalne na trasie to do 4,5 l\\100, a zimą nigdy nie spalił więcej niż 6-6,5 w jeżdzie po mieście (nie za wielkim) w takiej normalnej eksploatacji to ok. 5-5,5. Jężeli ktoś nie wieży możemy zrobić zakład o skrzynkę i przejechać komisyjnie 100 czy 200 km. Naprawy no cóż chyba będę go musiał sprzedać bo do tej pory przez 8 lat jazdy wymieniłem: 1.żarówke postojową w prawej lampie za 2 zł. Obecnie trzeba wymienić rozrząd to jest koszt części w granicach 160 zł + wymiana ale to już zostawiam przyszłemu właścicielowi.
samochody są w dość atrakcyjnych cenach a z silnikiem 1.3 85 km. to żadko spotykane sztuki. tylko nie wiem czemu wszyscy wolą inne, ale jak ktoś kupi pojeździ to to się przekona do niepozornego swifta. Gdyby ktoś miał pytania prosze pisać: agnieszkasambor@interia.pl
nic nic i jeszcze raz nic
nic nic i jeszcze raz nic