Szukaj

Ocena kierowcy - Suzuki Swift III Sedan

parurek@o2.pl, 22 lat temu
Silnik 1.0 i 53KM 39kW
Rok produkcji 2000
Przebieg: 0 tys. km
Suzuki Swift III Sedan 1.0 i 53KM 39kW 1996-2004 - Oceń swoje auto
4,85
22% lepiej od średniej w segmencie
Kupiłby ponownie
5,0
Całokształt
Jedyną wadą są ceny części np lampa tylna krzykneli w serwisie 1000 produkowana przez Valeo a taka sama w Valeo 100 (cena sprzed roku)
Wrażenia
5,0
Silnik
Dynamiczny, mimo że źle wyciszony to słuchanie jego pracy sprawia przyjemność
5,0
Skrzynia biegów
Biegi wchodzą dobrze czasem 2 ma opory
5,0
Układ jezdny
Rewelka
Komfort
5,0
Widoczność
Doskonała
5,0
Ergonomia
Mam 1.0 gl więc trafiam wszędzie bez problemów z zamkniętymi oczyma
4,0
Wentylacja i ogrzewanie
Głośna mało wydajna na 1 i 2
5,0
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów
Mały wielki samochód
4,0
Wyciszenie
Niestety słychać wszystko co się dzieje dookoła ale dobre cd i po kłopocie
Ekonomiczność
5,0
Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)
6,5l po miescie UWAGA AUTORYZOWANY SERWIS TAŃSZY OD CARMANA W WARSZAWIE NIEDALEKO OBI PRZY RADZYMIŃSKIEJ
5,0
Stosunek jakość/cena
To jest prezent
Niezawodność
5,0
Bezawaryjność (drobiazgi)
71000 i nic no poza zwijaniem się pasów są ospałe
5,0
Bezawaryjność (poważne usterki)
ZERO USTEREK
Czy ocena była przydatna?
Dyskusja
Ładowanie komentarzy...
Suzuki Swift III Sedan

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów