Ocena kierowcy - Suzuki Swift III Sedan

Silnik 1.3 i 68KM 50kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Suzuki Swift III Sedan 1.3 i 68KM 50kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : W aucie zaskakuje niezawodność teraz tez szukam auta japońskiego.sprawdzając oczywiście opinie na tym portalu.miałem juz kilka aut i wszystkie sprawdzałem tutaj.Zależy kto czego szuka auta moga być wieksze mniejsze szybsze i wolniejsze ale niezawodność uznaje za najważniejszą .a uczucie niezawodności pojawia się wtedy gdy już zapominasz ze masz auto (( co czasem prowadzi do pewnych zaniedbań bo skoro auto się nie prosi o nic ( części ) to mu ich nie dajesz)) Szkoda tylko że motoryzacja ta najnowsza już takich aut nie wypuszcza.Jednak myślę ze nadal da się znaleźć jakieś dobre japońskie auto ze stara sprawdzona mechanika i brakiem wadliwej elektroniki. Oczywiście trzeba poszukać dobrego egzemplarza i nie nastawiać się na szpan.Takimi autami nie da się szpanować bo często już tracą myszką. Ale niektóre stare sprawdzone konstrukcje były robione nawet do 2005 więc poduszki abs klima i inne tez i wtedy były już standardem. Nie kupił bym tego auta tylko dlatego ze nie kupuje tego samego auta dwa razy.
auto tanie w utrzymaniu.czasem rower górski kosztuje więcej.mamy w rodzinie to auto 12 lat.jeździł nim tata potem ja go dostałem a teraz bierze go ten kto potrzebuje taczki( tak go nazywamy) przewiozłem tym autem masę rzeczy na budowę .nikt o niego nie dba a on i tak jeździ .Powinien zepsuć się już kilkanaście razy a on nic.
bywało kilka razy ze miał za mało oleju poniżej minimum kilka razy ale nic brak wpływu.Oczywiście rakieta to to nie jest i nikt tego auta nigdy nie katował nie jestem pewny czy to auto widziało kiedykolwiek powyżej 4000 obrotów .To jedyny nasz wkład w dbanie o niego.do 160000 tys nie brał oleju .teraz już troszkę ale to wciąż nie więcej niz 2l pomiędzy wymianami .
co drugie wrzucenie wstecznego jest delikatny zgrzyt ale ma tak od początku jak go mamy czyli od 60000 a skrzynia działa.
lekkie auto wiatr buja.zawieszenie trwałe ale niezbyt komfortowe
brak klimy
tylko paliwo i eksploatacja
w tej chwili auto jest tyle warte co średni rower.
brak jakichkolwiek tylko eksploatacja
brak jakichkolwiek tylko eksploatacja