Ocena kierowcy - Suzuki Swift IV Hatchback 5d

krzysztof kk, 7 lat temu
Silnik 1.5 VVT 102KM 75kW
Rok produkcji 2009
Suzuki Swift IV Hatchback 5d 1.5 VVT 102KM 75kW od 2004 - Oceń swoje auto
Bardzo dobry samochód, świetnie przemyslany, łatwo wymienić takie rzeczy jak oleje, czy filtry, bardzo dobre wyposażenie jak na klasę mini, ładne wnetzre, oryginalny wygląd, w środku wszystko proste i jasne bez żadnych udziwnień, dla mnie super, a jeżdziłem już różnymi autami. minimalne wady za działanie skrzyni biegów i hałas w środku
minus za skrzynie biegów, reszta bez zarzutów, wszystko proste i bezawaryjne
słabo, kiepsko wchodzi 1 bieg, później już ok pozostałe biegi wchodzą dobrze
Przyjemnie się prowadzi, dość twardo zawieszony, zwrotny
Mały ale wygodny samochód, z przodu oraz z tyłu duzo miejsca nawet dla 4 osób do ok 175 cm wzrostu, powyżej też myślę powinno wystarczyć, fotele dobre choć oczywiście samochody większe takie jak Mondeo czy octavia maja wygodniesze.
Naprawdę dobrze przemyslane rozwiązania we wszystkim (od silnika po wyposażenie wnetrza, brak zastrzeżeń.
bez zarzutu działa dobrze
bardzo dobrze jak na rozmiary auta
kiepsko do 110km/h można wytzrymać i słychac radio, 110 - 140km/h głośno, powyżej 140km/h słychać już tylko wiatr i silnik .
nie jest źle jak na te moc, na benzynie spalanie ok 6,8l/100km. LPG srednio 7,8-8 l/100km, na autostradzie przy prędkości 130-140 powyżej 9 litrów/100km. minimalnie nie mierzyłem - nie jeżdżę jak emeryt więc wszystkie dane przy dość dynamicznej jeździe, ale myślę żę można to obniżyć o 300 czy 400ml paliwa na każde 100km.
jak dla mnie zdecydownie warto kupić, choć teraz poszukałbym swifta sport
poza haczącą skrzynią wszystko ok, jeżdżę tym autem od 20 tyś km i narazie 0 jakichkolwiek usterek
brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 VVT 102KM 75kW [l/100km]