Lista ocen Suzuki Swift V Hatchback 5d (43)

~Marta
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Auto, które świetnie się prowadzi i naprawdę jest 100 procentowo warte zakupu. Po ponad 3 latach jeżdżenia autem stwierdzam, ze dalej to jest najlepsze auto jakie mogłam wybrać ze swojej kategorii. Jeździłam Yarisem, Corsa, Fiesta itp. Przyspieszenie i liczba koni w Swifcie to idealny dobór do tego lekkiego auta. Śmiga po mieście zaskakując innych kierowców. Kierownica chodzi lekko, zawieszenie jest dość twarde, a przyspieszenie to uśmiech na...
~Suzuki swift 1.2
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Silnik według mnie bardzo dobrze radzi sobie z gabarytami auta. (Silnik)
~Maxus
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Elastyczny, a nade wszystko cichudki. A jak się przyciśnie dłużej to zaskakuje temperamentem. (Silnik)
~Adaś
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Jeżeli chcesz kupić auto minimalnie palące, tanie w zakupie i nie psujące się to polecam. Ale trzeba być tolerancyjny jeżeli chodzi o bagażnik, głośniejszą pracę silnika powyżej 120 km/h.
~p.c.
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Doskonale pracuje, świetna elastyczność. Bardzo dobre przyspieszenie ja na tak mały silnik. (Silnik)
3,8
~Dariusz
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Przy przebiegu 36tys km awarii uległ układ ABS ESP sterownik pompy ABS koszt w serwisie 7.500tys skandal, nigdzie jeszcze tego nie regeneruja używke trafić z tymi samymi numerami praktycznie nie mozliwe gdyz za młode auto. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~zabitex
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Kupiony we Francji w salonie z 35% rabatu nie spotykane na swiecie i taniej niz uzywany w Polsce (Stosunek jakość/cena)
~olek
~danuta