Lista ocen Suzuki SX4 I Hatchback (114) - Silnik

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek, adres mailowy: jacor.69@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Kultura pracy dobra, elastyczność przyzwoita, stosuję eco driving bez problemu,przyjemny dźwięk motoru. Mam nadzieję na niezawodność - wersja GS z Japonii
~jas@pg.gda.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Nieco lepiej niż w Corolli 1.6. Moim zdaniem silnik jest przyzwoicie elastyczny, a jak się go przyciśnie to daje niezłe przyspieszenie.
~Mateusz
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
U mnie automat zmniejsza dynamikę, ale obiektywnie silnik jest ok. jeździ jak typowa wolnossąca benzyna ze zmiennymi fazami rozrządu.
~Elżbieta
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Trochę mało elastyczny, ale trudno spodziewać się cudów po benzyniaku bez doladowania z taką mocą. Od ok. 3500 obrtów nabiera wigoru.
~toomyem
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Mocy wystarczająco, zarówno w mieście jak i w trasie daje radę. Maksymalny moment mógłby być dostępny przy niższych obrotach.
~Pudel1
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
Jak dla mnie to super auto .Sprowadzone z Francji mam go od trzech miesięcy, przejechałem trzy tysiące.Jest to model 2WD.
~onyx7@onet.eu
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
Jest do zaakceptowania, poprawnie. Jak dla diesla musi sie rozgrzać a potem wporządku aby było ciszej wewnątrz jak i na zewnątrz.
~Slavo
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
silnik troszkę głośny powyżej 120 km/h, a tak poza tym nawet nieźle. Przyśpieszenie faktycznie powyżej 3000 obrotów
~Adr
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Jest bardzo przyzwoity, przydalby sie wiekszy moment obrotowy. Wbrew temu, co twierdza inni uzytkownicy - nie jest taki paliwozerny
~kreator
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Jak dla mnie naprawdę ok. Fakt, że trzeba "docisnąć" żeby porządnie przyśpieszył, ale to mi nie przeszkadza. Plus za elastyczność.
Suzuki SX4 I Hatchback