Ocena kierowcy - Suzuki SX4 I Hatchback

Silnik 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Rok produkcji 2008
Suzuki SX4 I Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW 2006-2009 - Oceń swoje auto
Inne : Zawieszenie klimatyzacja przestrzeń w środku oraz napęd
Czekałem na takie auto nie za duże, nie za małe z napędem 4x4 klimatyzacją oraz w miarę komfortowe. Ten samochód nie zawiódł mnie w niczym. Cały czas jazda nim sprawia mi satysfakcję i dużo przyjemności z jazdy. Miałem już wiele różnych innych marek samochodów ale tym jeździ mi się najlepiej. Jest sztywne zwarte, nie ma uczucia \"rozjechania\". Przyjemność sprawia świadomość, że w zimie na śniegu mogę wjechać i jechać tam gdzie inni już dawno stoją. Również klimat wnętrza (pomimo że w większośći czarne)jest przytulny. Żona nie lubi wysiadać z tego auta.
Jedna z niewielu wad. Trochę za słaby, ale tragedii nie ma.
Dla mnie bomba. Wchodzą jak masło, krótkie skoki przyjemne kliknięcie gdy bieg wchodzi. Nie mam żadnych problemów z wrzucaniem żadnego z biegów.
Daje dużo stysfakcji z jazdy. Zawieszenie sztywne daje przyjemne poczucie panowania na autem. Super
Czytam w komentarzach, że innym przeszkadzją słupki z przodu. Mnie jakoś nie. Lusterka genialne.
W srodku prosto, przejrzyście wszystko pod ręką. Jedyne co bym dodał to podświetlenie przycisków na kierownicy i odnoszenia okien. Fotele z przodu troszkę za płaskie (można było lepiej wyprofilować).
Tutj nic dodać nic ująć. Po prostu super. Wzór dla innych aut.
Jak na rozmiary zewnętrzne - bardzo dobrze. Dla nas 3 osoby plus pies idealnie. Jedynie z 10 cm długości więcej na bagażnik przydałoby się.
Tutaj niestety mogłoby być ciszej. Szczególnie gdy mokra jezdnia lub gorszej jakości słychać szumy od nadkoli.
Jak na takie auto (masa napęd pjemność) uważam zużycie paliwa na w normie
Wzór dla innych aut
Brak usterek
Brak usterek. Oby tak dalej!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW [l/100km]

7,2