Ocena kierowcy - Suzuki SX4 I Hatchback

Anula, 14 lat temu
Rok produkcji 2007
Suzuki SX4 I Hatchback 2.0 146KM 107kW 2006-2009 - Oceń swoje auto
Bardzo ładny, przyjemny, pewnie się prowadzący, wygodny, świetnie wyposażony i nietuzinkowy samochód.
Cichy i elastyczny. Niestety głośny powyżej 120 km/h, ale na szczęście w Polsce i tak więcej nie jeżdżę :)
To mój pierwszy samochód z automatyczną skrzynią, więc może i wszystko jest okej, ale czasami sama bym zmeniła bieg szybciej. Szkoda, że tzw. tiptronik dopiero w tym roku wprowadzili :(
Bez porównania do Daewoo, czy poprzedniczki - Renault Megane.
Niektórym przeszkadzają boczne okienka. Mi pomagają.
Na 5-, bo do komputerka daleko... . Na autostradzie przydaje się tempomat sterowany z kierownicy, podobnie jak odtwarzacz CD/MP3.
Bardzo szybko grzeje i chłodzi.
Z przodu dużo miejsca. Z tyłu można wsadzić 2 foteliki i dzieciaki (i ile nie ważą po 55 kg) mają luz :))) Wielu pasażerów zaskakuje jak dużo miejsca jest w tym samochodzie. Więcej niż w Audi A4 czy Octavii.
Wyciszenie silnika mogłoby być lepsze i szum lusterek trochę przeszkadza przy autostradowych prędkościach.
Jak na 143 KM spalanie jest normalne, a nawet mniejsze niż było w Nubirze.
Sprowadziliśmy go z USA i kosztował nas dużo mniej niż w polskim salonie \"topowa\" wersja :)
Odpukać, ale nic nie \"nawaliło\", poza jakąś nieprzylegającą uszczelką, ale samochód był lekko uderzony i to przez to.
Zero awarii.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 146KM 107kW [l/100km]