Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross (54)

~Rob
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Nic się nie psuje, nic nie zawodzi czy rozczarowuje. Wygląd nie przebajerzony jak u Nissana ale też nie tak toporny jak u Niemców.
~S.B.
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Po roku użytkowania mogę stwierdzić że auto jest godne polecenia
~Shar94
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Samochód bardzo mi się podoba. Jeździ się świetnie, napęd 4x4 parę razy poza drogami utwardzonymi uratował tyłek, z hakiem auto jest bardzo wszechstronne. Duży bagażnik, bardzo dobry silnik. Jazda 600 km trasy nim to przyjemność. Tryb sport na trasy szybkiego ruchu i autostrady bardzo przydatny. Po prostu dobry samochód. Z minusów słaba karoseria, po 4 latach cały w odpryskach od kamieni.
~R
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Jak na 120KM to zbiera się przeciętnie, szczególnie do wyprzedzania. Ale kultura pracy wysoka. Cichutki, elastyczny, daje przyjemność ze spokojnej jazdy. (Silnik)
~tarant
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Wybierałem pomiędzy Nissanem, Mitsubishi, Mazdą. Sądzę, że trafiłem na optimum przy najniższej cenie.
~Ariston
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Wszystko co napisali poprzednicy jest prawdą. Takiego auta szukałem i jak dla dwóch osób jest wystarczające. Napęd 4x4 bardzo pomocny, czasem zapuszczm się przez las po błocie. Może trochę za mały prześwit
~grz22es
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Bardzo udany samóchod. posiadam go na razie krótko wiec trudno pisac o usterkach. Mam nadzieje miec ich jak najmniej lub wogóle
~Sir Thomas
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
Miałem wcześniej dwa inne suzuki, na których się nie zawiodłem, więc i tu w przypadku s-crossa będzie dobrze. Za całokształt daję 5 w stosunku do tego co oferuje ten samochód- przede wszystkim trwała mechanika, mała awaryjność, dość tani i sprawdzony napęd 4z4. Mogłem zdjąć 1 gwiazdkę za pewną mułowatość auta tryb sport lub niższy bieg z wyższymi obrotami też dają radę przy przyśpieszaniu.
~yowa
S-cross 1.6 VVT 120KM 88kW
ogólnie pozytywnie, oczywiście jak się dostosuje poziom wymagań do ceny
~Robert
S-cross 1.6 DDiS 120KM 88kW
Samochód bezusterkowy ,świetnie radzi sobie w niedużym terenie ,wyżej zawieszony podjazdy pod krawężnik bez problemu . Wsiadanie i wysiadanie ,wygodne wyższa pozycja za kierownicą i bardzo oszczędny silnik ,wymiany oleju ,filtrów bez niespodzianek ,fotele wygodne 600 km bez zmęczenia
Suzuki SX4 II S-cross